LOL 10.16b Yama Notları

LOL 10.16b Yama Notları

Yazar: Emre League Of Legends

5 Ağustos itibari ile 10.16 yama notları açıklandı hemen ardından 7 Ağustos’da PBE LOL 10.16b yama notları da açıklandı. 19 Ağustos‘da çıkışını gerçekleştirecek olan 10.17 yaması için şimdiden yeni içerikler yayınlandı, bu yazımızda yeni yamada gelecek olan kostümleri, şampiyonu ve sihirdar simgelerini görebilirsiniz.

LOL 10.16b Yama Notları

Oyuna 19 Ağustos’da gelmesi beklenen yeni yamanın içeri aşağıda bulunuyor; yeni kostümler, sihirdar simgeleri oldukça eğlenceli gözüküyor.

10.16b öne çıkanlar

PsyOps Kostümleri  ve Hextech Ziggs

Yeni yama ile birlikte oyunda ki 5 karaktere PsyOps kostümü geliyor ve Ziggs için de Hextech kostümü geliyor.

  • PsyOps Ezreal – Prestij Serisi
  • PsyOps Shen
  • PsyOps Master Yi
  • PsyOps Sona
  • PsyOps Vi
  • Hextech Ziggs

Sihirdar Simgeleri

Oyuna yeni yama ile birlikte toplam da 11 adet yeni sihirdar simgesi gelecek.

10.17 sihirdar simgeleri

İfadeler

Oyuna yeni yama ile birlikte toplam da 3 adet yeni ifade gelecek.

10.17 ifadeler

Totem Görünümleri

Oyuna yeni yama ile birlikte toplam da 1 adet yeni totem görünümü gelecek.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL 10.25 Yama Notları

League of Legends’ta değişkenlerin dışında bir de statik olgular mevcuttur. Bunlar da Kuleler-İnhibitörler-Merkez Yapı-Minyonlar-Cavanarlar olmak üzere 5 ana başlıkta toplanmıştır. Bu olgular sizin tercihinizin dışında her oyunda bulunmakta ve size çeşitli avantajlar ve dezavantajlar sunmaktadır.


Yorumlar

  • Yusuf

    kostümler güzel gibi gözüküyor

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL