LOL Wild Rift Sistem Gereksinimleri

LOL Wild Rift Sistem Gereksinimleri

Yazar: Emre Sistem Gereksinimleri

10 Aralık itibari ile milyonlarca kişi tarafından beklenen League of Legends‘ın mobil versiyonu LOL Wild Rift çıkış yaptı. Oyunu birçok kişi oynamak için sabırsızlanıyordu ve çıkış yaptıktan sonra herkes indirdi fakat herkes oyunu oynayamadı çünkü yeni nesil oyun olduğu için çoğu eski ve yetersiz özelliklere sahip telefonlar desteklemiyor. Wild Rift destekleyen telefonlar yazımızda hangi telefonların desteklediğini yazmıştık ve bu yazımızda da sizlere LOL Wild Rift sistem gereksinimleri neler onu yazacağız. Aşağıda sizler için oyunun sistem gereksinimlerini paylaştık.

Wild Rift Sistem Gereksinimleri

Riot Games’in en popüler oyunu League of Legends’ın mobil versiyonu çıktı ve iki gün içinde 10 milyon indirmeyi geçti. Oyun çok yüksek GB sahip değil fakat yine de indirmeden önce aşağıda bulunan sistem gereksinimlerini kontrol ederek indirirseniz sizin için iyi olur boşuna indirdikten sonra hüsranla karşılaşmayın.

LOL Wild Rift Sistem Gereksinimleri Android

  • İşletim Sistemi: Android 5 ve üstü
  • İşlemci: 1,5 GHz quad-core (32-bit or 64-bit) işlemci
  • Video Card: Mali-T860 grafik işlemcisi
  • Ram: 2 GB RAM
  • Depolama Alanı: 2.5 GB

LOL Wild Rift Sistem Gereksinimleri iOS

  • İşletim Sistemi: iOS 9 ve üstü
  • İşlemci: 1,8 Ghz duo-core (Apple A9) işlemci
  • Video Card: PowerVR GT7600 grafik işlemcisi.
  • Ram : 2 GB RAM
  • Depolama Alanı: 2.5 GB

League of Legends: Wild Rift Nedir?

League of Legends: Wild Rift, Android, iOS ve belirtilmemiş konsollar için Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası video oyunudur. Oyun, PC oyunu League of Legends’ın mobil bir versiyonudur. 10 Aralık tarihinde çıkışını gerçekleştiren oyun ilk 2 günde toplam 10 milyon indirmeyi geçmeyi başardı.

LOL: Wild Rift Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  Hunt: Showdown Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL