Minecraft RTX Beta Sürümü Bu Perşembe Nvidia GPU’larda!

Minecraft RTX Beta Sürümü Bu Perşembe Nvidia GPU’larda!

Yazar: Emre Oyun Haberleri

RTX’li Minecraft, 16 Nisan 2020 Perşembe günü Xbox Insider programında herkese açık beta sürümüyle dağıtılacaktır. Oyunun ücretsiz açık beta güncellemesinde oyun RTX teknolojisiyle uyumlu hale geliyor. Oyunda daha gerçekçi gölgeler, yansımalar, küresel aydınlatmalar ve daha fazlasını görebileceksiniz. RTX denilince zaten insanın aklına hemen ışıklandırma ve patlama efektlerinin gerçekçiliği ve göze hoş gelen görüntüsü geliyor.

Minecraft’ın 16 Nisan 2020 Perşembe günü çıkacak olan açık beta sürümünü oynayabilmek için RTX teknolojisine sahip ekran kartınızın bulunması gerekiyor. Minecraft ileri vakitlerde DLSS 2.0 uyumlu olarakta piyasaya sürülecektir.

minecraft-rtx

Beta sürümü yalnızca beta kullanıcıları arasında ilk lansmandan itibaren sınırlı çok oyunculu işlevlere sahip olacaktır. Microsoft, RTX ve diğer Minecraft oyuncularıyla birlikte Minecraft genelinde tam olarak çok oyunculu uyumluluğu sağlamak için bir güncelleme getirecek.

Beta sürümü Marketplace’de bulunan ve yaratıcı toplulukları tarafından oluşturulmuş toplamda altı yeni RTX dünyasını içeriyor.

En güncel haberlerden haberdar olabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bunada Göz At  Crysis Remastered Duyuruldu!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL