Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 3 Film

Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 3 Film

Yazar: Emre Sinema

Dünya tarihinde binlerce hatta belki de milyonlarca film çekilmiştir. Bu filmlerin çoğu beklenildiği kadar ilgi görmese de bazı filmler dünya klasiği olarak tarihe geçmiştir. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için ölmeden önce izlemeniz gerek 3 filmi sizler için derledik. Bu filmleri eğer daha önceden izlemeye başlamadıysanız mutlaka ama mutlaka bir an önce izlemelisiniz. İnsanların çoğu bir filme başlamadan önce çok fazla ön yargı besler, bu filmlerde herhangi bir ön yargı beslemenize gerek yoktur, bu filmler dünya tarihinin klasikleridir. Hadi gelin ölmeden önce izlemeniz gereken 3 film konumuza başlayalım.

Avengers Endgame (Yenilmezler: Son Oyun)

Avengers yani Yenilmezler film serisini duymayanınız yoktur. Serinin son filmi olan Endgame yani Son Oyun dünya da ki en fazla hasılat yapan filmdir. 3 milyar dolara yakın bir hasılat yapmıştır. Gerek görsel efekt olsun gerek senaryo olsun gerçekten baştan sonra oturup izlemeniz gereken bir film serisidir. Özellikle Endgame filmi gerçekten süper bir filmdir. Eğer bugüne kadar izlemediyseniz ilk fırsatta mutlaka oturup izlemeniz gereken bir filmdir.

Rocky

Rocky

Baş rolünde üstat Sylvester Stallone oynamaktadır. Birçok insanın hayatında önemli bir yerde olan bir filmdir. Gerçekten ufkunuzu arttıracak bir filmdir. Konusu spor ve boks ile ilgili olduğu için filmi izledikten sonra spora ve boksa karşı empati besleyebilirsiniz. Rocky filmi gerçekten insanı spora teşvik eden bir filmdir. Rocky filminin senaryosu gerçekten standartların çok üstündedir. Eğer daha önceden Rocky filmini ve serisi izlemediyseniz ilk fırsatta izlemenizi öneririz.

Joker

Joker

Joker karakterini canlandıran Joaquin Phoenix, bu filmde sergilediği performansı ile en iyi erkek oyuncu dalında Oscar ödülünü kazanmıştır. Joker karakterini birçok insan çizgi romanlardan tanımaktadır. Bu film de ki Joker’in çizgi romanlarda ki Joker ile pek fazla ilgisi yok. Filmin konusu ve atmosferi gerçekten izleyici içine çekmektedir. Filmde işlenen konu ve başrol oyuncusunun muazzam performansı bu filmi emsalsiz yapıyor.

Bunada Göz At  The Witcher Dizi İncelemesi

Evet bu yazımızda siz değerli okurlarımız için ölmeden önce izlemeniz gereken 3 film konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve yorumlarınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz. Bu Bir Oyun ekibi herkese iyi günler diler!


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL