Popüler PC Oyunları ETS 2 ve Mount & Blade 2 Ücretsiz İndirmeye Açıldı!

Popüler PC Oyunları ETS 2 ve Mount & Blade 2 Ücretsiz İndirmeye Açıldı!

Yazar: Emre Genel

Steam’ın en güncel oyunları ücretsiz olarak indirmeye açıldı. Euro Truck Simulator 2 39.00 Lira olarak satıştayken, Mount & Blade 2 Bannerlord 149,99 Liradan satıştaydı. Ancak internet sitemizde tüm bu oyunları tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyun İndir siteleri içerisinde ilk olarak bizim sitemizde yayınlanan ücretsiz indirme avantajını kaçırmayın. Kabaca oyunları bilmeyenler için oyun hakkında bilgilendirme yapalım.

Euro Truck Simulator 2 Full İndir

Euro Truck Simulator 2 oyununda isminden de anlaşılacağı üzere tır ile yük taşıyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda kendinize ait bir tırınız olmadığından dolayı firma sahiplerinin size kiraladığı tırlar ile önemli yüklerinizi gerek kısa gerekse uzak mesafelere teslim ediyorsunuz. Bu teslimat ile birlikte tecrübe puanı ve para kazanıyorsunuz. Daha sonra bu şekilde bir birikim elde ederek kendi ofisinizi, kendi tırınızı ve kendi şoförlerinizi alarak işleri büyütüyorsunuz. Kademe kademe yükselerek büyük bir tır filosu sahibi milyoner oluyorsunuz. Tabii bu sırada sizde tır sürmeye devam edebiliyorsunuz. Euro Truck Simulator 2 Full İndir için sitemizi ziyaret ederek tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir download hız sınırı olmadığı için oyunu çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Mount & Blade 2 Bannerlord Full İndir

Mount & Blade 2 Bannerlord oyunu savaş temalı bir oyundur. Oyundaki temel amaç tek savaşmaya başladığınız Dünya’da kendi ordunuzu kurarak diğer orduları yenmektir. Diğer orduların sahiplerinin kaleleri vardır ve kaleye saldırı düzenlersiniz. Kaleyi ele geçirmek için stratejinizi güzel belirlemek gerektiğini unutmayın! Çok geç kalmadan kılıcınızı kuşanın, zırhınızı giyin, kendinize has ordunuzu toplayın ve şöhret sahibi bir kişi olabilmek için diğer imparatorlara saldırı düzenleyin. Egemenliği ele alın ve oyunun lideri olun. Dünya sizin isteğiniz doğrultusunda hareket etsin. Mount & Blade 2 Bannerlord Full İndir için sitemizi ziyaret ederek tamamen ücretsiz ve çok hızlı download hızına sahip bir şekilde indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Bunada Göz At  Yeni Kahraman ‘Lahn’ Shadow Arena Evrenine Katılıyor

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL