PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma – Boşluk İşareti

PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma – Boşluk İşareti

Yazar: Emre PUBG

PUBG Mobile ‘da en önemli şeylerden biri isimdir ve isminiz güzel olması sizi iyi gösterir. Bazı oyuncular sade bir isim kullanır bazıları ise şekilli, bu yazımızda sizlere PUBG Mobile boşluklu isim yazma nasıl olur onu göstereceğiz.

PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma – Boşluk İşareti

Oyunda boşluklu isim yazmanız normalde mümkün değildir fakat bir tane şekilli harf sayesinde oyunda isminize boşluk koyabilirsiniz. İsminizi değiştirmeniz için öncelikle envanterinizde isim değiştirme kartı olması gerekiyor.

 • İsim değiştirme kartını kullanın
 • İsmini yazdıktan sonra boşluk koymak istediğiniz yere ” Ħ ” işaretini ekliyoruz
 • Sonrasında kaydediyoruz
 • Artık eklediğiniz yerde boşluk var.

Yukarı verdiğimiz yöntem sayesinde sizde isminizin arasına boşluk koyabilirsiniz. Boşluk nerede işe yarar, isminizin sonuna YouTube’un kısaltması YT koyabilirsiniz veya kısa bir isminiz varsa ayrı bir şekilde isim soyisim şeklinde yazabilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Başlatma Seçenekleri

Yorumlar

 • JACQU

  Oldu çok sağolun

 • Flex

  çok kötü gözüküyor ama iş yaptı

 • Sinan

  Boşluk işareti

 • Emre

  Boşluk olsun

 • Bayram

  Çok

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL