PUBG Mobile Unvan Nasıl Alınır ?

PUBG Mobile Unvan Nasıl Alınır ?

Yazar: Emre PUBG

PUBG Mobile ‘da her hafta unvanlar sıfırlanır ve bu unvanları almak için oyunda oldukça başarılı olanız gerekiyor. Bu yazımızda sizlere PUBG mobile unvan nasıl alınır ondan bahsedeceğiz. Gelin bakalım oyundaki unvanları nasıl alabilirsiniz.

PUBG Mobile Unvan Nasıl Alınır ?

Oyunda toplamda 12 tane unvan bulunuyor ve hepsinin görevleri ayrı ayrıdır. Unvanlar Küresel ve Bölgesel olarak ikiye ayrılır. Sonuçlar her Pazartesi hesaplanır, her bölgenin ilk 100 oyuncusu ve küresel çaptaki ilk 10 oyuncu bir hafta boyunca geçerli unvan kazanır.

Sizler için bütün unvanların nasıl kazanılacağını aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıdaki unvanları almanız için en önemlisi Altın derecede olmanız gerekiyor yoksa unvanları alamazsınız.

Tekli Zaferler Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda kazandığınız tekli maç sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Eşli Zaferler Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda kazandığınız eşli maç sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz

Takımlı Zaferler Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda kazandığınız takımlı maç sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Terminatör Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda yaptığınız bitirici vuruş sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Seri Katil Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda aldığınız leş sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Kritik Bitirişler Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda kafadan vurarak öldürdüğünüz leş sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Kuduz Köpek Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda verdiğiniz toplam hasar sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Humbaracı Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda bombayla alınan leş sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Leşçi Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda faydalandığınız toplam hava yardımı sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Pepsi Kodu Nereye Yazılır? Bedava UC

Yakın Temas Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda 10 metre mesafeden aldığınız leş sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Avcı Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda 10 ile 150 metre arası mesafeden aldığınız leş sayısıdır. Sıralamada ilk 100 içerisine girebilirseniz bu unvanı kazanabilirsiniz.

Güdümlü Mermi Unvanı Nasıl Alınır ?

Oyunda 150 metreden daha uzak mesafeden alınan leş sayısıdır.

Sizlere bu unvanlar hakkında bilgiler verdik, unvanlara Sezon kısmından ulaşabilirsiniz ve kimin ne kadar sayısı var görebilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL