İslam Ekşioğlu (Rammus53) Kimdir ?

İslam Ekşioğlu (Rammus53) Kimdir ?

Yazar: Emre Kimdir ?

İslam Ekşioğlu Bilinen Takma Ad: Rammus53 kimdir, Mesleği, İlk oyun videosu, Memleketi vs.

25 yaşındaki Twitch yayıncısı geçirdiği bir kaza sebebiyle bir gözünün yüzde doksanı görmüyor.

Kendisi liseyi bitirdikten sonra hemen iş hayatına atılmış ve çeşitli işlerde çalışmıştır. Fakat daha farklı şeyler yapmak isteyen İslam
Ekşioğlu, ‘Twitch’ adlı canlı yayın platformunu keşfetmiştir. 2015 Yılından beri canlı oyun yayını yaparak, yayın hayatını sürdürmektedir.
Rammus53 Youtubeye ilk Attığı Video İse Boks Makinesine 999 vurarak başlamıştır 12 Kasım 2015
Rammus53 İlk Oyun Videosu ise League Of Legends Oynayarak  Geçirmiştir 14 Kasım 2016
İslam Ekşioğlu, 11 Mart 1995 yılında Istanbul’da doğmuştur ve Rizelidir fakat Istanbul Kartal’da yaşamaktadır, 23 yaşındadır.
İslam Ekşioğlu tam zamanlı olarak Yayıncı ve YouTuber’dır. Şu anlık herhangi bir iş sahibi değildir.

İslam Ekşioğlu kendini Twitch’de nasıl tanıtıyor?

Merhabalar , Ben İslam Ekşi 24 yasındayım . İstanbul’da Yaşıyorum. 3 seneden beri yayıncılık sektörüyle uğraşıyorum. S4’ten beri League of legends oynamaktayım. Rammus S5-S6 World 1.liğim var. Genelde Eğlenceli ve Komik yapımla İzleyicilerimi ve Dostlarımı Güldürmeye Çalışan biriyim. Yayınlarımda Lol Pubg ve Hafta Sonlarımızın Vazgeçilmezi olan Korku Oyunları Oynuyorum . Yayıncılıktaki Hedefim Öncelikle siz izleyicilerimin eğlenceli ve komik dakikalar geçirmesini sağlamaktır. Şimdiden İzlediğiniz için Teşekkür Ederim Uşaklar.

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

Bunada Göz At  Yusuf Şenli Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL