Singed Counter (CT)

Singed Counter (CT)

Yazar: Emre LOL CT

League of Legends oynarken karşınıza Singed aldılar ve sıra sizde, sizce Singed’a karşı alınabilecek en iyi şampiyonlar nedir? Bu yazımızda Singed’a karşı alınabilecek şampiyonları ve Singed CT onu göstereceğiz. Diğer şampiyonları da merak ediyorsanız LOL CT kategorimize bakabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan gelin bakalım.

Singed CT

Karşısına Singed Alınabilecek Şampiyonlar

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur. LOL, rekabete dayalı strateji oyunlarının arasında en çok rağbet gören online bir oyundur. Oyun içerisinde karakterler, ligler, dereceler ve yarışmalar bulunmaktadır. En düşük derece Bronz en yüksek derece ise Challenger olmaktadır. Oyuncular sürekli en iyileri olmak için oyun hakkında tecrübe ederek oyunu çözmeye çalışmaktadır. Bu oyunda başarılı olmak için iyi bir stratejiye ve oyun kabiliyetine sahip olmak gerekmektedir.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

League of Legends’ta değişkenlerin dışında bir de statik olgular mevcuttur. Bunlar da Kuleler-İnhibitörler-Merkez Yapı-Minyonlar-Cavanarlar olmak üzere 5 ana başlıkta toplanmıştır. Bu olgular sizin tercihinizin dışında her oyunda bulunmakta ve size çeşitli avantajlar ve dezavantajlar sunmaktadır.Kaynak

Bunada Göz At  Alistar Counter (CT)

LOL CT Nedir?

LOL CT dediğimiz kelime İngilizceden gelen Counter kelimesinin kısaltması yani CT olarak kullanılır ve League of Legends oyununda karşı rakibimizin seçtiği şampiyonlarından yetenek skillerine karşı mekaniklerine cevap verecek şampiyonlar seçmek anlamına gelir.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL