Temmuz Ayı İçin Ubisoft Forward Dijital Etkinliğini Duyurdu

Temmuz Ayı İçin Ubisoft Forward Dijital Etkinliğini Duyurdu

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Ubisoft, her zamanki basın toplantısında dijital bir E3 değişimini ilan eden en son büyük oyun yayıncısı ya da geliştiricisidir. Şirket Temmuz için Ubisoft Forward etkinliğini duyurdu.

Ubisoft Forward Detayları

12 Temmuz‘da Ubisoft Forward’da özel oyun haberleri, açıklamalar ve daha fazlası ile tamamen dijital bir vitrin yer alacak. Ubisoft, etkinlik için herhangi bir oyunu ilk duyurunun bir parçası olarak listelemedi ancak zaten vurgulanabilecek birkaç oyun var.

ubisoft forward duyurdu

Tabii ki, en son ortaya çıkan Playstation 5 ve Xbox Series X sürümü aynı zamanda mevcut nesil donanım ve PC için onaylanan Assassin’s Creed Valhalla var. Ayrıca, onaylanmış Ubisoft oyunlarından üç tanesi de bulunuyor. Gods and Monsters, Rainbow Six Quarantine ve Watch Dogs Legion hepsi 2020’nin başlarından itibaren ertelenecek oyunlardır.

Ubisoft ayrıca Beyond Good and Evil 2 ve Skull & Bones dahil olmak üzere spot ışığında olabilecek birkaç uzun vaadeli oyuna sahiptir. Muhtemelen adı verildiğinde, gelecekteki oyunları dört gözle bekleyen etkinlikte ne tür oyunlar gösterilebilirse şirket bu yılın başlarında 2020’nin sonu ile 2021’in başı arasında piyasaya sürülecek beş AAA oyununun olduğunu doğruladı.

Duyurulan Bazı Etkinlikler

Ubisoft, E3 2020‘nin iptali doğrultusunda yaz dijital etkinliklerini duyurmak için oyun endüstrisindeki birçok firmadan biridir. IGN, yeni röportajlar, demolar ve çok daha fazlasını sunan düzinelerce geliştirici ve yayıncıyı içeren Haziran ayında başlayacak olan Summer of Gaming etkinliğine ev sahipliği yapacaktır. EA bu Haziran EA Play etkinliğini yürütecek. Geoff Keighley ayrıca çeşitli yayıncıların haberlerini ve etkinliklerini de içeren Summer Game Fest‘i duyurdu.

Ubisoft’un en son oyunları hakkında daha fazla bilgi için, Assassin’s Creed Valhalla’nın yaratıcı yönetmeni Ashraf Ismail ile serinin bir sonraki oyununun ne olduğu hakkındaki haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  GTA 6 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

En yeni haberlerden haberdar olabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL