Şükrü (Uthenera) Şentürk Kimdir?

Şükrü (Uthenera) Şentürk Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Bugünkü kimdir köşemizde popüler Twitch yayıncılarından birisi olan Şükrü Şentürk var. Şükrü Şentürk birçok platformda Uthenera kullanıcı adını kullanıyor. 22 Kasım 1990 yılında İstanbulda doğmuştur. Şu anda aktif olarak Twitch yayıncılığı yapıyor. Şükrü Şentürk aynı zamanda E-Spor‘da uzun süre koçluku da yapmıştır. E-Spor’u bıraktıktan sonra ise Twitch yayıncılığına başlamıştır.

Şükrü Şentürk’ün şu anda Twitch’de 381.036 takipçisi bulunuyor. Uthenera Twitch kanalının toplam görüntülenme sayısı ise 11.452.145‘dir. Epey yüksek bir rakam değil mi? Şükrü Şentürk wtcN ve Kendine Müzisyen ile Erik dalı ismindeki bir grubun içerisinde bulunuyor.

Bir süre önce BigBossLayf adı altında yürütülen büyük bir evdeki yarışmaya benzeri bir etkinliğe katıldı. Etkinlik Twitch’den canlı olarak yayınlandı. Etkinlikte Ferit “wtcN” Karakaya, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, Sezen Destina, Efe Uygaç, Berkcan Güven, Aycan Demirci, Selin Kidil, Elanur Pat, Gülce Kahtalı gibi isimler de bulunuyordu.

Biraz özele girecek olursak bir ara Duygu Köseoğlu ile ilişki yaşamıştır. Daha sonra da ayrılmışlardır. Hatta bir yayınında Duygu Köseoğlu’nun şarkısını dinlerken yarıda bilgisayarını kapatmıştır. Şu sıra bildiğimiz kadarıyla Özlem Mutlu isminde biriyle ilişkisi vardır.

Şükrü Şentürk hakkında anlatacaklarımız bu kadar, başka kimin hakkında bilgi yazısı istiyorsanız yorumlara yazabilirsiniz. En güncel haberlerden haberdar olabilmek için sitemizin sağ alt köşesinde olan çan düğmesine tıklayıp bildirimleri açmayı unutmayın.

Bunada Göz At  Merve Doğru Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL