Elanur Pat Kimdir?

Elanur Pat Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Twitch dünyasından tanıdığımız Elanur Pat kanalını yakından tanımaya ne dersiniz ?

Adı Soyadı Doğdugu Tarih Yer

Elanur Pat. Ordulu, 30 Aralık 2000 tarihinde doğdu.

Eğitim durumu nedir ? Detaylıca bakarsak ?

Bilgisayar Programcılığı 1. Sınıf Öğrencisi . Yazılım Mühendisliğine devam edeceğini belli etti.

Yayıncılık dışında bir mesleği var mıdır?

Yayıncılık dışında bir mesleği yoktur, Öğrencidir. WEB Developer & Grafik Tasarım işinde ilerliyordu fakat şuan yayınlarla daha çok ilgileniyor . Yayıncılıkta mesleği sayılmaz aslında zevk için yaptığını ,eğer ilerlese işlerin değişebileceğine kanaat verdi.

[reklam][/reklam]

Yayıncılığa ne zaman ve nasıl başladı kısacık dinleyelim ?

Yayıncılığa 19 Kasım 2018 tarihinde başladığını belirtti . Sürekli arkadaşlarıyla sabahlara kadar oyun oynayan birisiymiş. Arkadaşlarımın desteğiyle ve gaza getirmesiyle yayınlara başlamıştır. Bilgisayar toplayıp, kamera ilk aldığı gün yayınlara başlamış bulunmuştur.

İlk oynadığını oyun nedir ve oyunlarla ilişkisi nasıl başladı ?

İlk oynadığı oyunlar Counter Strike 1.6 ve GTA San Andreastır. Oyunlara ilişkisi erkek kardeşi sayesinde başlamıştır. Bilgisayar ve Konsol oyunlarına aşırı ilgili olan Ela. Uzun bir aradan sonra CS:GO oynamaya başlayarak devam ettirdi.
En sevdiğini oyun/oyunlar nedir ?En sevdiği oyun tarzı FPS oyunları özellikle CS:GO. Onun dışında fazla oyun oynamadığnı belirtti.Twitch’te en çok keyif aldığı yayıncılar ise ? Elraenn, RaufBaba, Wtcnn‘dır…

Twitch Nedir?

T witch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

Bunada Göz At  Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kimdir?

Kaynak: http://www.kreatorn.com/2019/01/elanur-runalexx-pat-kimdir.html


Yorumlar

 • Mustafa

  Pek tanınmamış ya da az tanınmış youtuber ve twitch yayıncılarını tanıtan bu yazılarınız oldukça güzel ve farklı. Teşekkürler.

 • Mert

  benim Elanur pat a ulaşmamlazım

 • YusufTestek

  Derdin ne seninnnn

 • OktayShn

  Guzelll

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL