Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası Çözümü

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası Çözümü

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Valorant oyununu indirdikten sonra çoğu oyuncu giriş yaparken istemcide hata ile karşılaşıyor ve bu hatanın neden geldiği hakkında fikirleri yok. Bu hatayı alan oyuncular maalesef oynayamıyor çünkü oyuna hiçbir türlü giriş yapamıyorlar istemci ekranında kalıyor. Bu yazımızda sizlere Valorant bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı hatası çözümünü göstereceğiz.

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası Çözümü

Valorant oyununda bu hatayı alan çoğu kişinin işletim sistemi 32 Bit. Bilgisayarınız 32 Bit olduğu için Valorant oyununun minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor çünkü Valorant minimum 64 Bit olan bir sistem istiyor. 32 Bit sistem ile istemciyi açtığınızda böyle bir hatayla karşılaşıyorsunuz. Bu hatanın çözümü sadece tek bir yolla var o da 64 Bit yapmak başka türlü hatayı çözemezsiniz. Bilgisayarınıza temiz bir yükseltme yaparak 64 Bit yapıp oyunu oynayabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Grafik Ayarları

Yorumlar

  • Yağız Sucu

    eğer mümkünse Valorant puanı (vp) istiyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL