Valorant Nick Değiştirme

Valorant Nick Değiştirme

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oynayan çoğu oyuncu isim değiştirme – Valorant nick değiştirme ile ilgili sorun yaşıyor ve bizde bu yazımızda sizlere Valorant isim değiştirme – Valorant etiket değiştirme nasıl olur ondan bahsedeceğiz. Aşağıda verdiğimiz aşamaları sırasıyla uygulayarak isminizi değiştirebilirsiniz. İsimlerinizi 30 gün sonra tekrar değiştirebilirsiniz.

Valorant Nick Değiştirme

Valorant kullanıcı adı değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki aşamaları sırasıyla yapmanız gerekiyor. Etiket değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki isim değiştirme işlemini onaylamadan önce onuda yapmanız gerekiyor, aşağı tarafta da etiket değiştirmeyi anlattık ona da bakabilirsiniz.

  • Buradan Riot Games hesabınıza giriş yapın ve “RIOT ID” kısmına gelin.

  • Bağlı olan kullanıcı adlarının yanındaki değiştirme butonuna basın
  • Çıkan “NEW RIOT ID” kısmından yeni isminizi koyabilirsiniz.

Dikkat edin eğer League of Legends hesabınız varsa ve ikisinde de aynı kullanıcı adını kullandıysanız ona dikkat edin çünkü Valorant isminizi değiştirmek isterken yanlışlıkla League of Legends hesabınızın ismini değiştirebilirsiniz veya diğer başka bağlı olan uygulamaların.

Valorant Etiket Değiştirme

Yukarıda sizlere isim değiştirmeyi gösterdik şimdi de çok istenen etiket değiştirmeyi göstereceğiz. Yukarıdaki kısıma tekrar giriyoruz bu sefer sağ taraftaki “#” işaretine koymak istediğimiz etiketi yazıyoruz ve kaydediyoruz

valorant etiket değiştirme

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant FPS ve Ping Gösterme

Yorumlar

  • Hamza

    Sonunda değiştirebildim

  • Yağmur Göksu

    Çok güzel bir yazı olmuş

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL