Valorant Rekabetçi Modu Geldi

Valorant Rekabetçi Modu Geldi

Yazar: Emre Oyun Haberleri Valorant

Evet herkesin beklediği ve 1 Mayıs tarihinde yeni gelen güncellemeyle oyunculara sunulan 5v5 Valorant rekabetçi modu sonunda geldi. Bir süredir rekabetçi seçeneği bekleniyordu. Peki bu rekabetçi modu bize hangi aşamaları ve ne yenilikleri getirdi isterseniz incelemeye koyulalım.

Öncelikle oyunun rekabetçi seçeneğinde 8 farklı klasman var. Bunları sayacak olursak; Iron, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Immortal ve Valorant. Bu rütbeler de kendi içerisinde 3’e ayrılıyor. Fakat Valorant rütbesine geldiğinizde ise oyunun en yüksek rütbesine erişmiş oluyorsunuz.

Bu rütbe sistemini açabilmek için öncelikle 20 tane derecesiz maç tamamlamış olmanız gerekiyor. Ardından oyun sizi bu 20 maçtaki tecrübelerinize göre uygun bir rütbeye yerleştiriyor. Üstte de bahsetmiş olduğumuz gibi son klasman hariç diğer 8 klasmanlarda 3’er adet daha alt klasman bulunmakta. Eğer rekabetçi maç 14 gün boyunca oynanmazsa bir süre rütbeniz gözükmez. Kapalı betadaki rütbeleriniz oyun resmi olarak çıktığında geçerli olmayacaktır. O halde Valorant oyunundaki rütbeleri alta sırasıyla yazalım.

Iron | I – II – III

Bronze | I – II – III

Silver | I – II – III

Gold | I – II – III

Platinum | I – II – III

Diamond | I – II – III

Immortal | I – II – III

Valorant

Sizin oyundaki rütbeniz nedir yorumlara bekliyoruz. En güncel haberlerden haberdar olabilmek için sitemizi sağ altta bulunan çan simgesine tıklayarak bildirimleri açmayı unutmayın.

Bunada Göz At  Valorant Nick Değiştirme

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL