Yeni Rüya Atı Doom, Black Desert Türkiye & MENA dünyasında!

Yeni Rüya Atı Doom, Black Desert Türkiye & MENA dünyasında!

Yazar: Emre Genel

Lahn karakterinin yeni becerileriyle birlikte maceracıların farklı savaş ve stratejileri de şekilleniyor. Ramazan etkinliklerinin devam ettiği Black Desert evreninde, Rüya Atı Doom ve maceracıları yeni serüvenlere sürükleyecek Ejderhalar Ülkesi Dreighan’ın sınırları açılıyor.

Ramazan kutlamaları yepyeni içerikleri ve etkinlikleriyle devam ederken Black Desert Türkiye ve MENA dünyası maceracılarını bekliyor! Lahn’ın Kızıl Dao’sunda ustalaşanlar için yeni beceriler açıldı ve yeni rüya atı uyandırılmayı bekliyor. Yeni bir bölge sınırlarını ilk kez dış dünyaya açmaya hazırlanırken maceracılar, devam eden on bir ayın sultanı kutlamaları kapsamındaki tüm etkinliklere katılıyor!

Lahn karakterinden farklı savaş stratejileri göreceğiz

Lahn karakterlerini uyandıran maceracılar için sınıfın yeni becerileri mutlak becerileri ve rabam becerilerinde ustalaşma mücadeleleri bugün başlıyor. Bu iki yeni özellik, maceracılara tercih ettikleri savaş stilleri adına daha sağlam kontroller sağlarken Lahn’ın ana becerilerinden birçoğu artık mutlak becerilere yükseltilebiliyor. Bu Lahn becerileri, uyanış öncesi becerilerini uyanış sonrası beceriler kadar etkili kılan formlardır. Ayrıca ana ve alt becerilerin birleştirilip yeni ve güçlü saldırılar kazandıran yeni beceri geliştirme sistemiyle Lahn, artık rabam becerileri sayesinde beceri birleşimi öğrenebiliyor. Bu yeni iki Lahn becerileri ile maceracılar kendilerine has ölüm danslarını mükemmelleştirmek için yeni saldırı stratejileri geliştirebilecek.

Rüya atı Doom Black Desert dünyasında

Maceracılar, Doom’un kara alev adımları ve karanlığın hızlanması gibi özel becerileriyle seyahatlerde tam güvenilirlik sağlarken, yarış atlarının idman planlarıyla birlikte bu şehvetli bineğin uyanışında yer alacak. Maceracıların bu yeni rüya atını elde etmesine yardımcı olmak için 29 Mayıs 2019’da çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Maceracılar ayrıca atlarını geliştirirken yüzde 100 eğitim EXP ve binek EXP artışlarından yararlanabilecek. Toplayıcılar, balıkçılar ve canavar avcıları da mevcut rüya atı türü uyandırma şanslarını arttırarak rüya atı eğitim malzemelerini elde edebilecek. Bu etkinliklerin yanı sıra, üç saat boyunca oyun içerisinde vakit geçirenler kutsanmış elçi parşömenleri ile ödüllendirilirken, diğer iki nadir eşya kazanma şansına da erişecek. Maceracılar bir yandan bu günlük etkinliği tamamlarken, bir yandan da büyük ödüller kazanıp atlarını eğitebilir!

Bunada Göz At  PUBG İçin Alternatif : Rules Of Survival | Nasıl İndirilir ?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL