Alan Wake Steam’de Sadece 2,5TL

Alan Wake Steam’de Sadece 2,5TL

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Remedy Entertainment’ın sevilen aksiyon macera hayatta kalma oyunu, 10. yıl dönümünü kutlaması şerefine oyun %90 oranında indirime girdi. Ayrıca sevilen oyunun ”Alan Wake Collector’s Edition” versiyonu da yine %90 indirimle 3,20TL’ye kadar düştü. Bu oyun 18TL değerindeki ”Alan Wake Collector’s Edition Extras” ve tamamen ücretsiz olan ”Alan Wake Bonus Materials” DLC’lerine sahip. Oyun içeriği hakkında merak ettiklerinize aşağıdaki yazımızdan bakabilirsiniz.

Oyun içeriği;

Çok satan kitap yazarı olan Alan Wake’in karısı tatilde kaybolur, karısını araması onun bile hiç yazmadığı şekilde gerilimli bir hal alır. Kötü bir varlık küçük bir kasaba olan Bright Falls’a gelir, Wake aklını yitirmenin eşiğinde bu gizemi çözmeye ve sevdiğini kurtarmaya çalışır.

Bir TV dizisi tarzında sunulan Alan Wake sürükleyici hikaye anlatımı ve heyecanlı aksiyon sahneleri ile sizi etkiler, oyuncular oyunda ilerledikçe gizem artar, inanılmaz olaylarla yüzleşirler, başdöndüren hikaye ve olaylar yaşarlar. Sadece hafif dövüş tekniklerinde ustalaşarak karanlığın içinde ilerlerler.

Bir aksiyon oyunu bedeni ile bir psikolojik gerilim zihninde olan Alan Wake’in yoğun atmosferi, derin ve çok konulu hikayesi ve son derece gergin mücadele dizileri ile eğlenceli ve orijinal bir oyun deneyimi sağlar.

Oyun içi görseller;

Oyunu Steam üzerinden satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla oyun haberi için bizi takip etmeniz yeterli.

Bunada Göz At  Steam, 24 Milyon Kullanıcıyla Yeniden Rekor Kırdı!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL