Among Us Sesli Sohbet Özelliği Geldi Mi?

Among Us Sesli Sohbet Özelliği Geldi Mi?

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Son dönemlerde özellikle ününe ün katan Amon Us oyunu, InnerSloth LLC firması tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyunun hayranları son zamanlarda bahsi geçen bir yenilik ile heyecanlandı. Öyle ki Among Us oyununa sesli sohbet özelliği gelmesi bekleniyor. Hal böyle olunca oyun severler Among Us sesli sohbet özelliği geldi mi sorusunu sıklıkla sorar oldu. Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Among Us sesli sohbet özelliği geldi mi?

Öncelikle belirtmek gerekir ki, Among Us sesli sohbet özelliği resmen açıklanmış bir yenilik değil. Oyun geliştiricileri, Twitter platformu içerisinde kendi aralarında yaptıkları bir sohbette Among Us oyununa yeni bir iletişim özelliği geleceğini ima etti. Oyunun severleri bu özelliğin eşli sohbet özelliği olacağı konusunda neredeyse emin.

Among Us Oyununa Sesli Sohbet Özelliği Geliyor.

Oldukça popüler bir parti oyunu olan Among Us oyuncuları, oyun içerisinde sesli sohbet özelliği bulunmadığı için discord gibi uygulamalardan sohbet ediyorlardı. Bu nedenle diğer sohbet uygulamasında herhangi bir problem çıktığında iletişim aksaklıkları yaşanabiliyordu. Ayrıca oyun içerisinde de rakip takımla sohbet edebilme ihtiyacı bazı durumlarda yaşanabiliyor. Ancak discord gibi uygulamalarda karşı tarafla iletişime geçme olanağı ne yazık ki bulunmuyor. Among Us oyununa eklenecek sesli sohbet özelliği, şüphesiz oyunu daha kullanışlı hale getirirken popülaritesini de arttıracak.

Geçtiğimiz günlerde bir Twitter kullanıcısı Among Us oyununun resmi hesabına “Oyun içerisine sesli sohbet özelliği eklemeyi düşünüyor musunuz?” tarzında bir soru yöneltti. Among Us resmi hesabı ise “Maalesef, şu anda sesli sohbet özelliğimiz bulunmuyor. Ancak oyuncularımızın bu özelliği çok istediğinin farkındayız.” Şeklinde cevap verdi.

Bunada Göz At  Assassin's Creed Valhalla Oynanış, Hikaye, Dünya Detayları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL