Black Desert Türkiye&MENA’da Yenilenen Av Sahasını Keşfedin ve Kalıcı Erişim Elde Edin

Black Desert Türkiye&MENA’da Yenilenen Av Sahasını Keşfedin ve Kalıcı Erişim Elde Edin

Yazar: Emre Genel

Pearly Abyss, bugün Black Desert Türkiye&MENA’da “Padix Adası” Av Sahasının yenilendiğini ve Maceracıların Black Desert’ı ücretsiz bir şekilde oynayabilecekleri bir etkinlik eklediklerini duyurdu. Maceracılar, Black Desert dünyasını sonsuza dek keşfederken, daha fazla güç kazanmak için bu fırsatı değerlendirebilirler.

Padix Adası, artık Maceracıları 270 AP veya üzeri ile karşılayan yenilenmiş bir canavar bölgesi. Bu adada yeni bir Mutant Loah Çiçeği türü de çiçek açmaya başladı ve Serdümen Korsanlarını daha da şiddetli ve güçlü düşmanlara dönüştürdü. Maceracılar bu canavarları parti olarak yendiklerinde en fazla iki Maceracı ödül elde edebilecek. Dahası, adada yeni eklenen aksesuar Hipnoz  Küpesi de elde edilebilecek.

Etkinliğe Katılarak Kalıcı Erişim Edinin

Maceracıların Black Desert Türkiye&MENA’ya kalıcı erişim imkanı sağlayan ücretsiz etkinlik geri döndü. Hem yeni Maceracılar, hem de Misafir Kuponu kullanarak oyunu oynayan oyuncular bu etkinliğe katılabilirler. 9 Eylül tarihine kadar, ailelerindeki herhangi bir karakter ile Lv. 50 seviyesine ulaşan Maceracılar, Kalıcı Erişim’e sahip olabilecekler.

Son olarak, Maceracılar artık Terrmian Küpeleri‘ni toplamak için özel etkinlik görevlerini tamamlayabilirler. Küpeleri başarılı bir şekilde geliştirenler aynı zamanda en yüksek kalitede küpeler elde etme şansına da sahip olacaklar.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunada Göz At  Shadow Arena Erken Erişimi 21 Mayıs’ta Oyuncularla Buluşuyor

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL