PUBG Orak Nerede Bulunur?

PUBG Orak Nerede Bulunur?

Yazar: Emre PUBG

PUBG oyunu otomatik, keskin nişancı ve pompalı gibi birçok gerçek hayatta bulunan silahı oyun içerisinde barındırmasının yanı sıra birçok yakın dövüş silahını da barındırmaktadır. Bu silahlar pala, tava, levye ve orak gibi silahlardır. Orak silahı, uygulama içerisinde en çok bulunan ve sevilen silahlardan biridir. Özellikle yere ilk indiğiniz anda bulduğunuz silah, hayat kurtarıcı olabilmektedir. Peki PUBG orak nerede bulunur? Orağın hasarı oldukça yüksek olduğundan en çok tercih edilen yakın dövüş silahlarından biridir. Bazen görev olarak da düşmanı orak ile öldürme görevi çıktığından PUBG orak nerede bulunur sorusu sorulmaktadır. Sizler için Orak silahını nerelerde bulabileceğinize dair kapsamlı bir araştırma yaptık…

Eğer yere ilk indiğiniz anda hiçbir silah bulamadıysanız, yukarıda da bahsedildiği üzere orak sizin için hayat kurtarıcı bir silah olacaktır. Yakın mesafede yumruklarınızı kullanmak yerine orak kullanarak kısa süre içerisinde düşmanınızı alt edebilirsiniz. En azından bir silah bulana kadar orak sizi idare edebilir. Peki orak silahını nerede bulabilirsiniz?

Orak Nerede?

PUBG uygulaması içerisinde en çok kullanılan yakın dövüş silahlarından biri olan orak nerede bulunur? Bu sorunun henüz net bir cevabı bulunmamaktadır. Kısaca bahsetmek gerekirse uygulama içerisinde tüm haritalarda orak silahına rastlayabilirsiniz. Orak, Livik, Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi gibi tüm güncel haritalarda karşınıza çıkabilir. Orak silahının bulunma durumu tamamen rastlantısaldır. Örneğin bir maç içerisinde haritada bulunan orak sayısı 50 iken diğer maçta 100 olabilir.

Oyuncu yorumları orağın genellikle tarım ile ilgili olan bölgelerde daha çok rastlandığıdır. Örneğin tamamen yeşil bir harita olan Sanhok haritasında orak silahına rastlama olasılığınız daha yüksektir. Küçük kulübelerde de yakın dövüş silahına daha çok rastlanır. Orak silahını bu alanlarda da bulabilirsiniz.

Bunada Göz At  PUBG Lite Türkiye'de Nasıl Oynanır?

Yorumlar

  • Fury\TalipBne

    Nice

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL