Black Desert’te Ellie’nin Gizemli Su Festivali başlıyor!

Yazar: Emre Genel

Baharın gelmesiyle Black Desert evreninde de çiçekler açmaya başladı. Birçok etkinlik ve ödülün dağıtılacağı bahar kutlamalarının yanı sıra maceracılar, mobil merkez pazar ile daha rahat ve kolay bir ticaret gerçekleştirebilecek.

Baharın büyüsü tüm Black Desert dünyasında çiçeklerini filizlendirmeye devam ederken
baharın büyüsü tüm Black Desert dünyasında çiçeklerini filizlendirmeye devam ediyor. Yeniliklerin yer aldığı oyunda maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA’nın keyfini çıkarıyor. Bu keyfe ortak olmak isteyen oyuncular 10 Nisan 2019 tarihinden itibaren 14 günlük ücretsiz misafir kartı ile oyunu deneyimleyebilecek.

Gizemli Su Festivali’nde ödüller maceracıları bekliyor

Maceracılar Ellie’nin Gizemli Su Festivali’ne katılmak için Calpheon yoluna baş koymuşken, trompet sesleri heyecana heyecan katıyor. Bu kutlamalar kapsamında yorgun gezginler için Ellie efsanesi anısına hortumundan su püskürterek vaha yaratan bir fil, maceracıların birbirleriyle olan bağlantısını güçlendirmek için her yıl ziyarete geliyor. 24 Nisan 2019 tarihine kadar sayısız etkinlik gerçekleşecek festivalde, günlük olarak maceracı ve aile görevlerini tamamlayanlara ödüller dağıtılacak. Görevlerden kazanacakları ödüllerin yanı sıra, Su Festivali’ndeki deneyimlerinin videolarını gönderen maceracılardan en iyi 3 videonun sahibi inci kazanabilecek.

Festival, Ellie’nin çağrısına karşılıksız kalmayanlar için birçok hazine ve anı sunuyor. Bu nedenle maceracıların tüm etkinlikleri mutlaka takip etmeleri gerekiyor. Ayrıca Black Desert Türkiye ve MENA, Türkiye’de düzenlenecek Lale Şenlikleri’ni bekleyen maceracılar için lale çiçeklerine ev sahipliği yapacak. Göz zevkinizi şenlendirecek bu alanlar, 1 Mayıs 2019 tarihine kadar tüm Black Desert dünyasında çeşitli yerlerde bulunabilecek.

Merkez pazara erişim mobil ile yapılabilecek!

Yeni başlangıçlar teması sürerken, mobil tarayıcılardan merkez pazara erişim artık mümkün. Merkez pazara erişim, resmi internet sitesi üzerinden giriş yapılarak sağlanabiliyor. Maceracılar artık oyuna giriş yapmadan parmaklarının ucundaki merkez pazar sistemine mobil olarak tam erişim sağlayabilecek. Maceracılar, eş zamanlı olarak satın alımlarına ve yaptıkları satışlara dair kararlarını verebilecek. Uygulama olmaksızın mobil tarayıcıdan bağlanabilen mobil merkez pazara buradan ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  Black Desert Türkiye&MENA’ya O’dyllita Bölgesi’nin Yeni Ana Görevleri Geliyor

Ramazan Bayramı’nda maceracılar için yeni sürprizler

Ramazan yaklaştıkça, bu kutsal ayı kutlamak üzere düzenlenecek sayısız etkinlik ve içerik planlamaları sürüyor. Black Desert dünyasında, Hilal Pendulum ile silahlanmış, baharın rüzgarlarını aşıp geçen yeni sınıfın yavaş yavaş topraklara adım attığı yayılan söylentiler arasında. Festivaller sürerken Black Desert Türkiye ve MENA, yeni başlangıçlar sezonunda devam etmeye hazır! Yeni sınıf söylentilerin nedeni olan videoya buradan ulaşabilirsiniz.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL