Call of Duty 4. Sezonun Yeni Operatörü Captain Price Olabilir

Call of Duty 4. Sezonun Yeni Operatörü Captain Price Olabilir

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare serisinin ünlü bıyıklı kahramanı Captain Price, bazı fragmanlara inanılırsa oyunun çok oyunculu dördüncü sezonunda potansiyel olarak yeni bir operatör olabilir.

İlk kez Eurogamer tarafından bildirilen fragmanlar, Call of Duty uygulamasından 21 Mayıs‘ta bir çeşit toplantı yapılacağını belirten bir mesajla başladı. Gizemli bir video içeriyordu.

Videoda birkaç tanıdık Call of Duty sesi (biri CIA’in oyuncu karakterini yöneten Kate Laswell gibi duruyor) birkaç Rus ve balıkçı şapkasıyla birlikte çok açık bir Captain Price resmi gösteriliyor.

call of duty captain price resmi

Videoda “kıdemli operatör” olarak anılan Price’nin yakın gelecekte bir rol oynayacağı açık olarak görülüyor. Dördüncü sezonun 2 Haziran tarihinde gelmesi bekleniyor. Kesinlikle yeniden canlandırılan Ghost ve Alex gibi geçmiş operatörleri iki ve üç sezon boyunca alay etme eğilimini izleyecekti. Bu operatörlerin her ikisi de battlepass yoluyla satın alınabiliyordu ve alternatif kaplamalar battlepass’i bitirmek için yüksek seviye ödüller içeriyordu.

İsterseniz biraz CoD: Modern Warfare hakkında biraz daha bilgi verelim. Oyun Infinity Ward tarafından geliştirilip Activision tarafından da piyasaya sürülmüştür. Birinci şahıs nişancı oyunudur. CoD serisinin on altıncı serisidir. Bu oyun sayesinde Modern Warfare serisi yeniden başlatılmış oldu. 25 Ekim 2019 tarihinde Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

Modern Warfare oyununun başarısı sayesinde CoD Amerika Birleşik Devletleri tarihinde kaydedilen dördüncü en hızlı satan oyun haline geldi. Nisan 2020‘de en çok satan oyun için Final Fantasy 7 Remake‘yi izledi. Bu haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  54 Adet Square Enix Oyunu, Yüzde 95 İndirimle 76 TL’ye Düştü!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL