Call of Duty: Modern Warfare 4. Sezon Tarihi Sızdırıldı

Call of Duty: Modern Warfare 4. Sezon Tarihi Sızdırıldı

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Call of Duty veri madencisi, gecikmeli Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Sezon 4 için potansiyel çıkış tarihini söyledi.

call of duty captain price resim

Call of Duty: Modern Warfare ve oynaması ücretsiz Warzone battle royale, oynanabilir bir karakter olarak yeni haritalar, modlar ve Captain Price ile birlikte Sezon 4’ü başlatmak üzere ayarlandı. Bununla birlikte, Activision ve Infinity Ward, George Floyd‘un ölümü ve tüm dünyada meydana gelen Black Lives Matter protestoları sonrasında Modern Warfare Sezon 4’ün çıkış tarihini süresiz olarak ertelemeye karar verdi. Henüz yeni bir Modern Warfare ya da Warzone Sezon 4 çıkış tarihi resmi olarak duyurulmadı, ancak bir veri madencisi bunu sızdırmış olabilir.

4. Sezon 10 Haziran’da Gelebilir

Modern Warfare veri madencisi, Modern Warfare Sezon 4’ün yayınlanma tarihinin 10 Haziran Çarşamba günü 06:00 UTC‘de olduğunu bildiren dosyaları keşfetti. Yine, Activision veya Infinity Ward tarafından resmi bir açıklama yapılmadı bu nedenle hayranlar haberi hemen yaydılar. Şirketlerin 10 Haziran’da Call of Duty: Modern Warfare Sezon 4’ü başlatmayı planlamaları tamamen mümkündür, ancak planlar yine de değişebilir.

Sonuçta, 10 Haziran’dan sonra Black Lives Matter hareketini desteklemek için zaten gecikmiş olan olaylar var. Örneğin, EA Play etkinliğinin 11 Haziran‘da gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak o zamandan beri 18 Haziran‘a ertelendi. Bunu göz önünde bulundurarak hayranların oynama şansını yakalamadan önce 10 Haziran’dan ileriye bir tarihi beklemesi de gerekebilir.

Modern Warfare 4. Sezon Tweet’i

Şimdiye kadar, Infinity Ward, Black Lives Matter hareketi için büyük bir destek gösterdi ve bu yüzden protestolar hala devam edecekse stüdyoda Modern Warfare Sezon 4’ün çıkış tarihini tekrar ertelediğini görmek şaşırtıcı olmaz. Sezon 4’ün başlamasını ertelemenin yanı sıra Infinity Ward, oyunlarındaki ırkçı kullanıcı adlarına daraltmaya çabaladı ve oyunun başlangıcına bir Black Lives Matter mesajı da ekledi.

Bunada Göz At  Kiekko.tk Nedir ve Nasıl Oynanır?

Bu arada Call of Duty: Modern Warfare Sezon 4’ün tam olarak ne olacağı öngörülemiyor. Activision ve Infinity Ward onu büyük ölçüde gizli tuttu ve her zamanki gibi neredeyse hiç sızıntı olmadı.

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Sezon 4 çıkış tarihi gerçekten de 10 Haziran ise hayranlar yeni içerik hakkında önümüzdeki hafta başında daha fazla bilgi bulabilirler.

Kaynak: https://gamerant.com/call-of-duty-modern-warfare-warzone-season-4-release-date/


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL