CSGO Görüntü Ayarları 2020

CSGO Görüntü Ayarları 2020

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Ücretsiz olduktan sonra daha da fazla kişiye erişen CSGO artık neredeyse en büyük FPS oyunu oldu. Oyunu herkesin bilgisayarı kaldırmayabiliyor ve kaldıranlar da oyunu otomatik çözünürlükte oynamıyor. Herkesin kendine özel çözünürlüğü olur yani kendiniz ayarlarsınız çünkü bu ayarlar monitöre, ekran kartına ve bilgisayarınıza bağlı olarak değişir. Fakat herkesin kullandığı görüntü ayarları olabiliyor, bu yazımızda sizlere CSGO görüntü ayarları göstereceğiz.

CSGO Görüntü Ayarları

Aşağıda sizler için ayrı ayrı görüntü ayarları ekledik, aralarından istediğinizi seçerek deneyebilirsiniz. Size en uygun hangisi oluyorsa onu kullanabilirsiniz.

  • 4:3 – 1440x1080p
  • 1024×768 – 75 Hz
  • 4:3 – 1024p – FXAA Açık – Efektler Yüsek
  • 4:3 – 1024×768
  • 4:3 – 1024×768 – Siyah Bar Açık – Keskinlik ve Doku 8x – Diğer Tüm Ayarlar Düşük

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı. –

Bunada Göz At  CSGO İçerik Sunucularına Ulaşılamıyor Hatası

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL