CSGO Süre Uzatma Kodu

CSGO Süre Uzatma Kodu

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Ücretsiz olduktan sonra daha da fazla kişiye erişen CSGO artık neredeyse en büyük FPS oyunu oldu. CSGO’da botlarla oynarken veya arkadaşlarınızla oynarken süre sıkıntısı çekiyor olabilirsiniz çünkü oyun otomatik olarak kendi süresi ile oyunu başlatır. Siz belki arkadaşlarınızla bir oyun modu oynuyor olabilirsiniz ve süreyi uzatmak istiyorsanız bu yazımızda sizlere CSGO süre uzatma kodu nedir onu göstereceğiz.

CSGO Süre Uzatma Kodu

Aşağıda vereceğimiz kod ile kendi kurduğunuz sunucuda sürenizi istediğiniz gibi uzatıp kısaltabilirsiniz ve bu sayede botlarla oynarken de arkadaşlarınızla oynarken de süre sıkıntısı çekmezsiniz.

  • mp_roundtime 60

Yukarıdaki kodu yazarsanız eğer her round 60 dakika olur fakat “60” yazan kısmı siz istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ve süreyi ayarlayabilirsiniz.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CSGO Hile Kodları

Yorumlar

  • f0ex

    olmuyor diyenler konsola tekrar mp_restartgame 1 yazmalı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL