Cyberpunk 2077 Genitallerinizi Özelleştirmenize İzin Verecek

Cyberpunk 2077 Genitallerinizi Özelleştirmenize İzin Verecek

Yazar: Emre Oyun Haberleri

ESRB, oyunun karakter yaratıcısı hakkında yeni bilgiler içeren Cyberpunk 2077 için derecelendirme raporunu yayınladı. Artık oyuncu karakterinin cinsel organını özelleştirebilecek.

Rapora göre, “Oyuncular bir cinsiyet seçebilir ve karakterlerini özelleştirebilir; özelleştirme göğüs, kalça ve genital organların tasvirlerini ve çeşitli boyutlarda cinsel organ kombinasyonlarını içerebilir.”

Bu, CD Projekt Red‘in oyuna geleneksel bir cinsiyet seçeneği eklememe kararının bir parçası gibi görünüyor. Bunun yerine gerçekten kapsayıcı genişletilmiş karakter özelleştirme menüsü sunuluyor.

Raporda ayrıca oyun içi satın alımlardan bahsediliyor. Ancak CD Projekt Red daha sonra IGN‘ye bunların mikroişlemler yerine oyun için gelecekteki DLC genişletmelerini satın alma yeteneğine atıfta bulunduğunu söyledi:

“Cyberpunk 2077 mikroişlemleri olmayan tek oyunculu bir oyundur. ESRB bilgisi, genişlemelerin temel oyunu da gerektirdiği bir derecelendirme panosudur.”

cyberpunk 2077 resim

Oyuna M 17+ puanı verildi. Raporun çoğu önerilen aşırı şiddet ve küfür dahil olmak üzere önceki Avustralya derecelendirme raporunda belirtilen yetişkin içeriğine odaklanmaktadır.

“Oyuncular, diğer ana karakterler veya fahişelerle cinsel etkinliklerde bulunma seçeneğine sahip oldukları etkinliklerle karşılaşabilirler” diyor. “Bu kısa seks sahneleri (birinci şahıs perspektifinden) çeşitli pozisyonlarda hareket ederken kısmen inleyen kısmen çıplak karakterleri de tasvir ediyor.”

Görünüşe göre 11 Haziran’daki Night City Wire etkinliği sırasında daha fazla şey öğreneceğiz. Cyberpunk 2077, 17 Eylül çıkış tarihine giderek daha fazla yaklaştığında daha fazla oyun belki de hala biraz gizemli hikayesinin bir parçasını göreceğimiz düşünülüyor. CD Projekt Red’in yakın zamanda piyasaya sürülmeden önce genişlemeleri ortaya çıkaracağını öne sürerek, DLC planlarını öğrenmemiz de mümkün görünüyor.

Bunada Göz At  Bir Sonraki Battlefield Oyunu Gelecek Yıl Çıkacak

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL