Fortnite Epic Hizmetleri Sırası Kontrol Ediliyor

Fortnite Epic Hizmetleri Sırası Kontrol Ediliyor

Yazar: Emre Fortnite

Hepinize selamlar, bu yazımızda son zamanlarda oldukça fazla kişinin karşısına çıkan hata ” Epic Hizmetleri Sırası Kontrol Ediliyor ” hatasından bahsedeceğiz. Fortnite‘a girerken yaşanan bu hata çoğu oyuncunun sinirini bozmuş durumda, çözümü henüz bulunmuş değil ve resmi bir kaynaktan hata ile açıklama gelmedi ama biz bu yazımızda bu hataya karşı neler yapıp çözebilirsiniz ondan bahsedeceğiz.

Epic Hizmetleri Sırası Kontrol Ediliyor Hatası Çözümü

Oyuna girerken bu hata ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken birkaç adımı sizlerle paylaştık.

Eğer aşağıdaki adımlar sonucu da ulaşamıyorsanız Epic Games veya Fortnite’dan resmi bir açıklama bekleyin çünkü sunucularda çökmüş olabilir.

Bağlantınızı Kontrol Edin

Oyuna girerken aldığınız bu hata genelde bağlantı hatasıdır ve sunucularla bağlantı kurulamadığı zaman olur, bunun için kendi internet bağlantınızı kontrol edin.

Ethernet kablonuzun takılı olduğundan emin olun, çıkartıp takmayı deneyin, kablonuzun aşınmadığından emin olun, modeminize reset atabilirsiniz, kapatıp açabilirsiniz bu sayede IP adresiniz değişecektir bu da çözüm odaklı olabilir.

Epic Games’i Yeniden Kurun

Hata Epic Games üzerinden olduğu için ilk baştaki çözüm işe yaramadıysa Epic Games istemcisini silip yükleyebilirsiniz.

İstemci dosyalarında sorun oluşmuş da olabilir.

Yukarıda sizlere bu konuda iki tane çözüm önerisinde bulunduk bunları deneyerek sorununuzu çözebilirsiniz fakat bunlarda işe yaramıyorsa çok yüksek ihtimalle sunucular üzerinde bir hata vardır ve en kısa sürede halledilir eğer aynı hata halen devam ederse resmi bir açıklama gelir o zaman tekrardan sizi bilgilendiririz.

Fortnite Nedir?

Fortnite Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından yayınlanan bir co-op, sanal, online hayatta kalma oyunudur. Oyun Fortnite: Save the WorldFortnite Battle Royale ve Kreatif adında üç oyun modunu içerir.

Fortnite Battle Royale modu dünyada popülerlik kazanmasından bu yana 125 milyon civarında bir oyuncu sayısına sahiptir. SuperData’nın verilerine göre Fortnite 2018’in en kazanan oyunu olmuştur.Bunun yanı sıra oyun, tüm oynaması ücretsiz konsol oyunlarının gelirlerini 2017 yılında yüzde 458 oranında artırmıştı.Oyunun 2018 yılında 2,4 milyar dolarlık bir gelir elde ettiği bilinmektedir.

Bunada Göz At  Fortnite Yeni Sezon Teması Onaylanmış Olabilir

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL