Lahn ön kayıt dönemi Black Desert Türkiye ve MENA’da başlıyor!

Yazar: Emre Genel

Black Desert dünyasına giriş yapacak olan Lahn için heyecan büyüyor. Bu görkemli karakterin gelişini aynı zamanda etkinliklerle de kutlayacak olan maceracılar, birçok ödül kazanma fırsatı yakalayacak. Ayrıca 14 günlük misafir kuponunu kullanarak yeni oyuncular da bu güzel Black Desert macerasına katılabilecek.

Maceracılar kadim kılıç ve hilal pendulumlarını savururken Black Desert Türkiye ve MENA topraklarını aşmaya hasret kaldı. Maceracılar, sayısız etkinlikle ölüm dansları yaparak, yeni sınıf Lahn’ın savaş meydanlarına iniş için geri sayıma başladı.

Lahn savaş meydanlarına inmek için sabırsızlanıyor

Geri sayımın başlamasıyla beraber sabırsızlanmaya başlayan maceracılar, 17-30 Nisan 2019 tarihleri arasında ön kayıt yaparak yeni sınıf Lahn ile herkesten önce tanışabilir. Bu süre zarfında ön kayıt yapan maceracılar, 24-30 Nisan 2019 tarihleri arasında kendi Lahn karakterlerini özelleştirerek, Black Desert Türkiye ve MENA sunucusuna güncelleme gelmeden yeni karakterleri için mükemmel bir görünüm oluşturma fırsatına sahip olacak. Bulutların ardından çevik adımlarla yaklaşan Lahn için tüm ön kayıt yapmış maceracılar ödüllendirilecek.

Lahn’ın gelişi etkinliklerle kutlanıyor

Ek etkinlikler sayesinde maceracılar, Lahn Black Desert dünyasına varmadan hazırlıklarını tamamlayabilecek. Özel giriş ödülleri, 18 Nisan-22 Mayıs 2019 tarihleri arasında maceracıların huzuruna sunulacak. 21 gün boyunca maceracılar, günlük giriş ödülleriyle Valks’ın Tavsiyesi ve Shakatu’nun Lüks Kutusu gibi nadir ödüller kazanma şansına erişecek. Ayrıca 30 Nisan Salı gününe kadar Lahn için ön kayıt yapan maceracılar için “Bıçak Sarılan Çiçek” unvanı açılacak. Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA resmi Facebook sayfasında yayınlanan Lahn videosunu ve etkinlikler sayfasındaki yayınların URL’lerini paylaşarak yeni sınıf hakkındaki bilgileri Facebook’taki herkese duyurmak için birlikte hareket edebilecek. 30 Nisan 2019 tarihine kadar paylaşılan video sayısına bağlı olarak, videoyu paylaşanlar altın şans kesesi veya altın şans kesesi (küçük şans) elde etme şansı yakalayacak.

Bunada Göz At  Yeni Yerli MMOFPS Oyunu: Sabotaj

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL