LOL 2020 Sezonu Ne Zaman Bitiyor?

LOL 2020 Sezonu Ne Zaman Bitiyor?

Yazar: Emre League Of Legends

Riot Games‘in en popüler oyunlarından olan League of Legends, bildiğiniz üzere her sene yeni bir sezon getirmekte ve bu sezon yani 2020 sezonunun yavaş yavaş sonuna da geliyoruz. 2020 sezonu 10. sezon olarak da geçiyor ve League of legends bu sene 10. yılını da kutladı. Her sezon genelde aynı tarihlerde biter ve aynı tarihler de yeni sezon başlar. Bu yazımızda sizlere LOL 2020 sezonu ne zaman bitiyor onu söyleyeceğiz.

LOL 2020 Sezonu Ne Zaman Bitiyor?

2020 sezonu yani bir diğer ismiyle 10. sezon 10 Kasım 2020‘de son bulacak. 11. sezonun tam tarihi belli değil fakat sezon bittikten bir sonra da yeni sezonu getirebilirler. 11. sezonla alakalı henüz bilinir bir şey yok fakat sezonla alakalı yeni bilgiler gelirse yeni yazıları sitemizde yayınlayacağız. League of Legends’ın 10.15 yama notları bugün itibari ile yayınlandı, yazımıza göz atarak yeni yama ile birlikte neler geldi, neler düzeldi görebilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Bunada Göz At  LOL Tam Ekran (Full Ekran) Yapma Sorunu

Yorumlar

  • Mahmut

    10.11. olduğu an biticek mi yoksa o günün geceesi mi ?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL