Nascar Heat 5 İlk Resmi Oyun Fragmanı Yayınlandı

Nascar Heat 5 İlk Resmi Oyun Fragmanı Yayınlandı

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Motorsport Games, Nascar Heat 5 için ilk resmi oyun fragmanını yayınladı. Şimdi bu fragman Assassin’s Creed Valhalla için olandan daha fazla oyun segmenti içeriyor olsa da biraz yanıltıcı duruyor.

Gördüğümüz gibi fragman çoğunlukla tekrar sahneleri içeriyor. Bu nedenle bu fragman hakkında daha doğru bir açıklama yapmak gerekirse oyun içi fragman diyebiliriz. Bu oynanış fragmanından çok fazla oyun içi detay görmeyi beklemeyin.

Bu bir oyun içi fragman olduğundan oyunun grafiklerini de sergiliyor. Ve dürüst olmak gerekirse grafikler için gerçekten pek etkilenmedik. Grafikler bir Nascar oyunu için harika görünse de oyuncuları sessiz bırakmayacaktır. Temel olarak bunlar şu anki jenerasyon unvanından beklediğimiz şeylerdir.

Neyse, Nascar Heat 5 10 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanacak. Oyun üç Nascar ulusal serisinin tüm resmi takımlarını, sürücülerini, araçlarını ve Xtreme Dirt Tour‘u içerecek.

Nascar Heat 5’te bir kariyer modu, bir hızlı yarış ve yeni bir test oturumu moduna sahip olacak. Ayrıca oyun hem çevrimiçi hem de bölünmüş ekran çok oyunculu modları destekleyecektir.

Oyunla ilgili bir başka haberimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunada Göz At  Temmuz Ayı İçin Ubisoft Forward Dijital Etkinliğini Duyurdu

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL