PUBG Açılmıyor 2021

PUBG Açılmıyor 2021

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bu aralar çoğu kişi oyunda sinir bozucu bir hata ile karşılaşıyor ve maçlara giremiyorlar. Oyuncuların karşılarına çıkan bu hatanın nedeni de henüz bilinmiyor fakat tahmin edilebilir bir hata. Bu yazımızda sizlere PUBG açılmıyor hatası çözümünü göstereceğiz, aşağıda sizler için anlattık.

PUBG Açılmıyor Hatası Çözümü

Çoğu kişi oyuna giremiyor diye şikayetçi fakat bu sorunun çoğunluğu bilgisayarınızdan kaynaklanıyor. Sorunu çözmek için alternatif yöntemleri sizler için aşağıda yazdık, hepsini deneyerek bir tanesinde çözüme ulaşabileceğinizi düşünüyoruz.

Oyunu Güncelleyin

Oyununuzun açılmama nedeni yeni gelmiş olan güncellemeden kaynaklanıyor olabilir, Steam üzerinden güncelleme olup olmadığını kontrol edin eğer güncelleme gelmişse oyunu güncelleyip girmeyi deneyin.

Ekran Kartınızı Güncelleyin

Ekran kartınızın yazılımında yeni sürüm gelmiş olabilir veya hiç yazılım kurmamış olabilirsiniz bu yüzden oyuna girmeme olasılığınız yüksek, ekran kartınızın son sürümünü internetten indirerek güncelleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın büyük ihtimal sorun çözülecektir.

Sistem Gereksinimlerine Dikkat Edin

Sistem gereksinimleriniz oyunu kaldırmıyor olabilir ekran kartınızın ve ram belleğinizin yeterli boyutta olduğuna dikkat edin.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG 7 Aralık Güncelleme Notları

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL