Enes Meral (MERO) Kimdir?

Enes Meral (MERO) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Kimdir? yazı serimizdeki bu yazımızda konuğumuz ilk iki parçası ile büyük patlama yaşayan Mero oluyor. Bu yazımızda sizleri “Mero’nun gerçek ismi?” ve “Mero kaç yaşında” gibi sorular hakkında bilgilendireceğiz. Mero namıdiğer Enes Meral, Türk asıllıdır ve 2000 yılında Almanya’nın Rüsselsheim am Main şehrinde dünyaya gelmiştir. Henüz Rap kariyeri çok taze olan sanatçı, 2017’de Instagram videoları ile parladı.

mero

Ardından ise Xatar ve Groove Attack müzik firması ile anlaşan Mero, 23 Kasım 2018’de Baller los isimli teklisini yayınladı. Mero daha ilk parçasından Almanya ve Avusturya müzik listelerinin en üst sırasına oturdu. Bu parça ile sanatçının ilk albümü de duyuruldu. Ya Hero Ya Mero isimli albüm 15 Mart 2019’da Groove Attack TraX etiketi ile yayınlandı. Albümde toplamda 12 parça yer alıyor.

Geçtiğimiz aylarda ise Mero’nun ikinci teklisi Hobby Hobby piyasaya sürüldü. 17 Ocak 2019’da yayınlanan parça kısa süre içerisinde milyonlarca görüntülenmeye ulaştı ve sanatçıya birçok ödül kazandırdı. Mero şu anda Spotify üzerinde aylık 3.3 milyon aktif dinleyiciye ve YouTube’da ise 183.6 milyon görüntülenmeye sahip. Türkiye’de baya popüler olan Olabilir parçası şuan 81 milyondan fazla dinlenmiş durumda ve yeni şarkısı Mein Kopf çıktı.

Bunada Göz At  Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL