PUBG Lobi Yüklenmiyor Hatası Çözümü

PUBG Lobi Yüklenmiyor Hatası Çözümü

Yazar: Emre PUBG

Battle Royale oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bu aralar çoğu kişi oyunda sinir bozucu bir hata ile karşılaşıyor ve maçlara giremiyorlar. Oyuncuların karşılarına çıkan bu hatanın nedeni de henüz bilinmiyor fakat tahmin edilebilir bir hata. Bu yazımızda sizlere PUBG lobi yüklenmiyor hatası çözümünü göstereceğiz, aşağıda sizler için anlattık.

PUBG Lobi Yüklenmiyor Hatası Çözümü

Oyunda karşılaşılan bu hata çoğu oyuncunun sinirlerini bozuyor çünkü ne kadar beklerseniz bekleyin lobi gelmiyor, ESC tuşuna bastığınızda ayarlar çıkıyor fakat lobide değilsiniz. Bu hatanın çözümünü çoğu kişi bilmiyor çünkü henüz kesin olarak bir çözüm çıkmış değil. Çoğu forumda yapılan tartışmada hatanın oyundan kaynaklı olduğu belirtiliyor, gelen güncelleme ile birlikte çoğu kişi aynı hatayı almaya başlamış. PUBG, çoğu kişide bu hata görüldüğü için yakın zamanda düzeltip yeni bir güncelleme yayınlayacaktır ve sonrasında sorun ortadan kalkmış olur.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Yeni Harita

Yorumlar

  • Ahmet

    Çözüm için çok teşekkürler kanka çok yardımcı oldun

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL