PUBG Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Hatası

PUBG Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Hatası

Yazar: Emre PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Dünya üzerinde 200 milyona yakın kullanıcısı olan PUBG diğer oyunlar gibi hata verebilir.

Bu yazımızdan pubg izleme sınırı aşıldı hatasını neden aldığınızı ve nasıl çözeceğinizi anlatacağım.

PUBG Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Ne Demek?

İnanılmaz popüler olan PUBG oyunu, çıktığı ilk günden beri herkeste bağımlılık yarattı. Bu durum PUBG yapımcısı olan Bluehole tarafından önem almasına sebep oldu.

Bu önemlerden biride kişilerin günde yalnızca 4-6 saat arası oyun oynamalarına izin veriliyordu. Hesabınızı bağlı olara 4 saatten fazla oyun oynarsanız, bu hatayı alıyorsunuz.

Her şeyde olduğu gibi, bu durumda oyuncular bu duruma çözüm buldu. Şimdi bu hatayı alanların yapması gerekenleri paylaşalım.

Bunada Göz At  PUBG Şekilli Nickler

PUBG Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

PUBG izleme sınırı aşıldı hatasının çözümü aslında oldukça kolay, fakat bu sorunun kalıcı ve temelli bir çözümü olmadığını belirtmek isterim.

  1. İzleme sınırı aşıldı uyarısı aldıysanız, hemen oyunu kapatın ve emülatörden çıkın.
  2. Bu hata emülatörüze bağlı olduğu için “Bilgisayarım” dosyasını açın. Ardından “C:\Users\[Bilgisayar-Kullanıcı-Adınız]\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\” klasörüne gidin. NOT: [Bilgisayar-Kullanıcı-Adınız] bu sizin bilgisayar adınız. Herkesin bilgisayar adı farklı olduğu için bu şekilde değişken girdim.
  3. Yukarıdaki klasörümüze gittikten sonra, bu klasörde “GameUserSetting.ini” adlı bir dosya var ve bu dosyayı kalıcı olarak sildiğinizde sorunu çözmüş olacaksınız. (Neden bu dosyayı sildiğimizde sorun çözülüyor derseniz; PUBG, bu dosyada sizin 5 saatlik sınır ile birlikte, oyun ayarlarınızı barındırıyor. Bu dosya silindiği zaman, sınırda ortadan kalkmış oluyor)

Bu 3 kolay adımı yaptıktan sonra, hemen oyunu yeniden başlatın. Ardından ta-da! Oynamada devam!

Bu yöntem bende ve çoğu kişide işe yarıyor ama nedense bazı kişilerde maalesef işe yaramıyor. Bu yöntemi uyguladıktan sonra lütfen sonucu yorumlarda paylaşın.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL