Valorant Anlık Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

Valorant Anlık Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oldukça popüler olduğundan dolayı neredeyse çoğu oyuncu oyundaki anlık oyuncu sayısını merak ediyor ve öğrenmek istiyor. Bu yazımızda sizlere Valorant anlık oyuncu sayısı ne kadar onu söyleyeceğiz.

Valorant Anlık Oyuncu Sayısı

Steam‘in Database‘inden bütün oyunların anlık oyuncu sayısını, son 24 saatte ne kadar oynandığı, günün ve haftanın en çok oynanan oyunlarını vs. görebiliyoruz fakat bu özellik Valorant için geçerli değil tabii, Riot Games’in herkese açık böyle bir özelliği bulunmadığı için oyunda kaç kişi olduğunu göremiyoruz.Riot Games bu özelliğe sadece kendisi erişebiliyor eğer ileri zamanlarda bu özelliğe herkese açarsa yazı güncellenecektir.

Çoğu forum sitesinde bu konu tartışılırken herkes Twitch üzerinden hesaplamayı tercih ediyorlar. Birçok Twitch Database sitelerinden oyuncularla, oyunlarla alakalı veriler ve bilgiler edinebilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Skiller Gözükmüyor | Yetenekler Gözükmüyor

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL