Riot Games Key Dağıtımını Genişletiyor!

Riot Games Key Dağıtımını Genişletiyor!

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Oyun geliştiricisi Salı günü geç saatlerde yaptığı açıklamada, Riot popüler yeni tactical shooter oyunu Valorant‘ın kapalı beta sürümüne erişimini kolaylaştıracak. Şimdi, sadece belirli Twitch yayıncılarını seçmekle kalmıyor, aynı zamanda oyuna erişimi olan bütün Twitch yayıncıları artık çok sevilen beta erişim anahtarını bırakabiliyor. Oynayan yayıncılar aktif olarak oyunu canlı yayınlıyor ve oyun içi drop özelliğini açıyor.

Bu sayede oyunun erken erişim anahtarı Beta’ya katılan bütün yayıncılar tarafından dağıtılabilecektir. Önceden bildiğiniz üzere Riot’un seçtiği belirli yayıncıları izleyerek onlardan Valorant anahtarı düşürebiliyordunuz. Bu sayede de oyunun betasına erişim hakkı kazanıyordunuz. Şimdi ise bütün Valorant yayıncılarından bu anahtarları düşürebileceksiniz.

valorant-oyunu

Valorant bildiğiniz üzere birkaç oyundan esinlenerek ortaya koyulmuş bir FPS tactical shooter oyunudur. Oyun piyasaya kapalı beta olarak Riot Games tarafından sunuldu. Oyunun ismini ilk olarak Ekim 2019 yılında Project A kod adıyla duyurmuştu. Bu oyun ayrıca Riot Games’in bu alanda geliştirdiği ilk oyunudur. Oyunu oynaması ücretsizdir. Oyun daha çok Counter Strike: Global Offensive, Overwatch ve Apex Legends oyunlarına benzetilmektedir.

Oyunun tam sürümü Microsoft Windows için 2020’nin yaz ayında çıkışını gerçekleştirecektir.

En güncel haberlerden haberdar olabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bunada Göz At  Cyberpunk 2077 Genitallerinizi Özelleştirmenize İzin Verecek

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL