Saints Row 5 Resmi Olarak Onaylandı!

Saints Row 5 Resmi Olarak Onaylandı!

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Bu haber serideki başka bir oyunun açıklanmasının arkasından geldi. Yayıncı Deep Silver, Saints Row 3‘ün Saints Row: The Third Remastered olarak bilinen yeniden düzenlenmiş versiyonunun önümüzdeki ay birden fazla platformda yayınlanacağı haberi yayınlandıktan sonra her şey netleşti.

Fanlar bu açıklamadan çok heyecanlandılar. Birçok Saints Row tutkunu hızlı bir şekilde, 2011’de yayınlanan Saints Row 3’ün remastered versiyonu için çok az heyecan toplayabileceğini ortaya koydu. Bunun yerine orijinal yapılmış bir yepyeni oyun istediler.

Tepkilere dikkat ederek, Saints Row ekibi Twitter‘da ilerleyecekleri geliştirme planlarını netleştirmek için hızlıydı ve hayranlara yeniden düzenlenmiş oyunun farklı bir geliştirici tarafından çalışıldığını belirtti.

Volition yeni bir Saints Row oyunu geliştiriyor, “Oyunun doğrulanmış Twitter hesabı Saints Row 3 Remastered versiyonu Sperasoft tarafından yapılıyor” dedi.

saints-row-5-geliyor

Ve bununla Saints Row 5 doğrulanmış oldu.

Volition 2013 yılında piyasaya sürülen ‘Saints Row 4‘ üzerinde çalışan şirket olduğundan süreklilik devam edecektir. Geçen yılın sonlarında, Saints Row serisine sahip olan Koch Media‘nın CEO’su Klemens Kundratitz, serideki çalışmalarına gelince şirketinin Volition’a duyduğu inanç hakkında konuştu. Kundratitz, “Volition ile tüm Saints Row oyunlarının yaratıcılarını dahili bir stüdyo olarak oluşturduk ve bir sonraki oyunumuzu bu seri altında yaratmaya karar verdik” dedi.

En yeni haberlerden haberdar olabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bunada Göz At  PUBG Lite Türkiye'de Nasıl Oynanır?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL