Valorant Arkadaş Ekleme

Valorant Arkadaş Ekleme

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Valorant’ın arkadaş ekleme kısmı biraz değişik ve çoğu oyuncu arkadaş eklemekte zorlanıyor. Oyuncular arkadaş eklemek istediklerinde sağ alt kısımdan ekleyebiliyorlar fakat hem kullanıcı adı hem de etiket istiyor, bu yazımızda sizlere Valorant arkadaş ekleme nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Valorant Arkadaş Ekleme

Valorant’ta arkadaş ekleme aslında kolay fakat bazı oyuncular için biraz karmaşık gelebiliyor. Sağ alt taraftan istediğiniz arkadaşınıza arkadaşlık isteği gönderebilir ve ekleyebilirsiniz. Aşağıda sizlere kolay bir şekilde nasıl arkadaş ekleyebileceğinizi gösterdik, gelin bakalım arkadaş nasıl eklenir.

  • Sağ tarafta en alt kısmına bakın
  • En altta +kişi olarak görünen simgeye tıklayın
  • Buraya eklemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını ve etiketini girin
  • Bu ikisini de doğru girdikten sonra arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz

Riot Games, arkadaşlık ekleme konusunda diğer oyununda olduğu gibi sadece kullanıcı adı olarak yapmamış bu sefer de etiket de eklemiş. Etiketiniz sizin kullanıcı adınızın altında bulunur eğer değişmesini istiyorsanız Valorant etiket değiştirme yazımıza göz atabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Riot, Valorant Hile Açıklarına 100.000$ Ödül Veriyor!

Yorumlar

  • Yağmur Göksu

    Harika

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL