Valorant Yağmacı Seti Geri Geliyor!

Valorant Yağmacı Seti Geri Geliyor!

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyun betadan çıktıktan sonra ilk gelen 1.01 yaması ile birlikte Yağmacı Seti’de oyuna eklenmişti fakat bir süre sonra kaldırıldı. Elinde bulunan kişiler skinleri kullanmaya devam ediyor fakat şu an başka kimse alamıyordu, Riot Games’in Yağmacı Seti tekrardan oyuna getirileceği söyleniyordu. Bu yazımızda sizlere Valorant Yağmacı Seti ile alakalı haberleri ileteceğiz.

Valorant Yağmacı Seti

Oyuna tekrardan eklenecek Yağmacı Seti oyuncular tarafından oldukça seviliyor bu yüzden oyuna tekrar eklenmesi gayet güzel olacak gibi gözüküyor. Ne kadar Valorant Puanı ile çıkacağı belli değil fakat silahlar ilk çıktığınında 1775 VP, bıçak ise 3550 VP ile çıkış yaptı. Oyuna ekleme tarihi henüz belli değil fakat Ekim ayının sonlarına doğru oyuna tekrar eklenmesi bekleniyor. Yağmacı setini ilk defa gören-duyan var ise aşağıda ki videoyu izleyebilir.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorumlar

  • Uğur

    3600 Rp lazım çok acil

  • Mete

    Yağmacı setinden vandal marketimde onu alıcam vp atar mısınız 2500 vp yeterli

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL