Yeni sınıf Lahn Black Desert evrenindeki yerini aldı!

Yeni sınıf Lahn Black Desert evrenindeki yerini aldı!

Yazar: Emre Genel

Yeni sınıf Lahn, Black Desert topraklarına adımını attı. Maceracılar, yeni karakter ile etkinliklere katılıp zorlu görevlere çıkabilecek. Bu zorlu görevlerden başarıyla ayrılanlar ise ödüllendirilecek. Ayrıca deneme sürümüyle oyuna başlayan maceracılar, onlar için hazırlanmış zor görevlerde başarı elde ederek, Black Desert evrenine kalıcı erişim hakkı kazanabilecek!

Rüzgar ile süzülüp düşmanlarına göklerden ölüm saçmak için can atan maceracıların, bekleyişi sona erdi! Pearl Abyss, Black Desert’in eşsiz ve ikonik sınıflarından biri olacak. Lahn’ın Black Desert Türkiye ve MENA dünyasına Ramazan Bayramı ile birlikte adım attığını duyurdu. Maceracılar yavaş yavaş Lahn ile gökyüzündeki yerlerini alırken Black Desert, uzun süredir beklenen bu gelişmeyi ve on bir ayın sultanı Ramazan’ı birçok etkinlikle kutlamaya başladı.

Lahn’ın serüvene tamamen dahil olmasıyla kutlamalar başlıyor

29 Mayıs 2019’a kadar ölüm dansçısı olmak için eğitimlerini tamamlayan maceracılar, Lahn karakterleri ile topladıkları level ve beceri EXP’lerini başka bir karakterini Lahn’ın gücü ile donatmak için kullanabilecek. Bu süre zarfında yeni sınıfa özel bir etkinlik ile Lahn karakterlerini 15 ila 55’inci seviyeler arasına kadar geliştirenler, ulaşılan her 10 seviye için daha fazla eşya ile ödüllendirilecek. ‘Lauren Ailesi Hediye Kutuları’ ve ‘Valks’ın Tavsiyesi’ gibi önemli eşyalar içeren son ödüller ile birlikte beş ödül seti mevcut. Lahn’ın tam performans ile potansiyeline ulaştırma çabasına dahil olan herkese yardımcı olmak için, 15 Mayıs 2019’a kadar yüzde 100 level EXP desteği ve yüzde 30 beceri EXP güçlendirmesi veren bonus ‘Hot Time’ etkinliği gerçekleştirilecek.
BlackDesertOnlineLahnSınıfı1

Yeni başlayan veya oyuna geri dönen maceracıları sürprizler bekliyor

Batı Muhafız Kampı’ndan Cliff de Lahn’ın gelişi hakkındaki haberlerle birlikte yeni ve geri dönen maceracıların toplandığından haberdar. Yeni başlayan veya geri dönen maceracılardan Cliff’in görev serisini tamamlayanlar, daha yüksek yükseltme şansı oranlarına sahip olan +15 Cliff Silahı varyasyonlarıyla ödüllendirilecek. Ancak Cliff’in zayıf ve güçsüz olanları geri çevirdiği kulaktan kulağa yayılıyor. Bu yüzden maceracılar, ödülleri ondan istemeye kalkmadan önce kendilerini hazırlamalı ve kendini kanıtlamalı.

Bunada Göz At  Heavy Metal Machines’de “Metal Ligi” başlıyor!

Deneme süresini başarıyla geçenler kalıcı erişim hakkı kazanabilecek

Lahn’ı Black Desert dünyasına karşılayan etkinliklerin yanı sıra, yaklaşan kutsal ay Ramazan kutlamaları Black Desert Türkiye ve MENA’da erkenden başlıyor. 1-8 Mayıs 2019 tarihleri arasında maceracılar, 3 saate kadar geçerli olacak şekilde, oyun içinde geçirdikleri her 30 dakikalık oyun süresi için özel olarak hazırlanan ödülleri kazanacak. Buna ek olarak, 22 Mayıs 2019’da bakım öncesine kadar en az 7 gün oyuna giren ve 56’ıncı seviyeye ulaşan maceracılar, oyuna kalıcı erişim kazanabilecek. Bu serüvende diğer maceracılara katılmak isteyenler için ise, tüm paketler 12 Haziran 2019’da bakım öncesine kadar yüzde 50 indirimli! Lahn ve Ramazan gelişini müjdeleyen tüm bu etkinlikler ile Black Desert Türkiye ve MENA topraklarını keşfetmek için daha iyi bir zaman olmamıştı!


Yorumlar

  • Oktay

    Güzel

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL