Elraen (Tuğkan Gönültaş) Kimdir?

Elraen (Tuğkan Gönültaş) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Elraen (Tuğkan Gönültaş) kimdir? Türkiye’nin en başarılı sosyal medya yayıncılarından biridir. 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Tuğkan Gönültaş aynı zamanda büyük bir hayvan sever olarak bilinmektedir. Birçok ortamda aktif oluşu ile bilinen Tuğkan Gönültaş ünlü bir Youtuber’dır. Youtube dışında Twitch ortamında da yayınlar yapmaktadır. Online oyunlar, hayvanlara olan özel ilgisi ve yurt dışı deneyimleri sayesinde başarı elde etmiş ve destekçilerine her zaman bir öncü rolü almaktadır.

1987 doğumlu Elraen (Tuğkan Gönültaş) eğitim olarak İstanbul Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri ve Tasarımı bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. Eğitimi sonrasında birkaç yıllık yurt dışı seyahatinden sonra Türkiye’ye geri gelmiştir. Yapmış olduğu video kayıtlarıyla tanıdığımız bu ünlü Youtuber, Karınca çiftliğim isimli kanalıyla ün kazanmıştır. Youtube kanalında sürekli olarak hayvan videoları paylaşımı yapmakta olan Tuğkan Gönültaş egzotik hayvanlara olan ilgisi ve bu hayvanlar üzerindeki tecrübelerini bizlere aktarmıştır.

Elraen (Tuğkan Gönültaş) Sosyal Medya Hesapları

Elraen (Tuğkan Gönültaş) Yeditepe Üniversitesinden mezun olduktan sonra çıktığı yurtdışı seyahatinden döndükten sonra oyunculuk ve tiyatro üzerine de eğitim aldı. Sonrasında bir Youtube kanalı açarak isminin duyulmasına sebep olacak girişimi yaptı. Egzotik hayvanlara olan ilgisi ve bu konudaki bilgisini kanalında yayınlamaya başlayan Youtuber ardından Elraen ismi ile Twitch kanalı aracılığı ile yayınlar yapmaya başladı. Böylelikle Twitch üzerinden kendine özel bir izleyici oluşturmayı başardı. Bu yayınlar ve hayvanlar üzerinde etkili videolar ile insanların fikirlerinde değişikliğe neden olmasıyla birlikte paylaşımlarına devam etmiştir.

Çok eski tarihlere dayanan bir oyunculuk hayatı olduğunun her zaman altını çizen Elraen (Tuğkan Gönültaş) sosyal medya hesaplarında başarıyı oyun kabiliyeti ile elde ettiğini de vurgulamaktadır. Genel olarak ele alınacak olursa aktif olarak Elraen (Tuğkan Gönültaş) sosyal medya hesaplarını şöyle sıralamak mümkündür;

  • Youtube
  • Twitch
  • Twitter
  • İnstagram
Bunada Göz At  Burç Ay Baltacı (BurcAy) Kimdir?

Aktif olarak kullanmış olduğu sosyal medya platformları bunlardır. Bunun yanı sıra tüm bu platformlar üzerinde çok sayıda takipçi ve aboneye sahiptir. Bu abone ve takipçi kitlesine ulaşabilmesinde JtgTV’de oluşturulan bir yarışmada katılım sağlayan tüm yayıncılar arasında birinci olması gelmekte. Bu yarışma üzerinde birinci olması büyük bir motivasyon ile yoluna devam etmesini sağladı. Gerek paylaşımları gerekse yayınlarında daha emin davranarak iyi işlere imza atmasına ilham oldu.

Elraen Tuğkan Gönültaş’ın Kaç Abonesi Var?

Sosyal medya alanı olarak Tuğkan Gönültaş ele alındığında ve ülkemiz geneli bakıldığında sosyal ağlar üzerinde büyük bir kitleye sahip olan Elraen Tuğkan Gönültaş’ın takipçi ve abone sayısı ortalama olarak şöyledir;

  • Twitter hesabında 100 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır.
  • İnstagram hesabında 950 binin üzerinde takipçisi aktif olarak takip ve destek vermektedir.
  • Youtube ortamında iki adet kanalı bulunmakta bu kanallar arasında Elraen, isimli kanalında 1,07 milyon abonesi, Karınca çiftliğim isimli kanalında ise 578 bin abonesi bulunmaktadır. Sevilerek takip edilmekte ve paylaşımlarını güncel olarak yapmakta.
  • Canlı olarak da yayınlar yapan ünlü yayın yapmaya devam ettiği Twitch kanalında ise 2 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Hoş sohbeti ve bilgilendirmeleri ile takipçilerinin her zaman gönlünü kazanmıştır.

Twitch hesabından yapmış olduğu yayınlarda samimi sohbeti ve başarılı yayıncılığı ile sergilediği tavır sayesinde tutulmakta olan ünlü izleyicilerine keyifli zamanlar yaşatmakta. Egzotik hayvanlar hakkında bilgiler vermek dışında oyunlar ile keyifli sohbetlere olanak tanımaktadır. Bu nedenle takipçi kitlesi tarafından oldukça sevilen bir karakterdir.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL