Enes Batur Kimdir?

Enes Batur Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Enes Batur kimdir sorusu gündem olmaya devam ediyor. Katıldığı televizyon programlarıyla, oynadığı filmlerle ve sosyal medya videolarıyla karşımıza çıkan Enes Batur kimdir, kaç yaşında, nereli? Enes Batur ne iş yapıyor? Ünlü Youtuber Enes Batur, ilk olarak çektiği oyun videolarıyla sosyal medyada dikkatleri üzerine çekmişti. Oyun videolarının ardından gittikçe popülerleşen Batur, çektiği komik videolarla milyonlarca aboneye ulaşmaya başladı.

Enes Batur kimdir, kaç yaşında, nereli? Enes Batur ne iş yapıyor? Sosyal medya fenomeni Enes Batur çektiği videolarla internet dünyasına damga vuruyor. Paylaştığı videolarla dikkat çeken Batur, aynı zamanda katıldığı televizyon programları, filmi ve düğünüyle de sıkça adından söz ettiriyor. Enes Batur geçtiğimiz günlerde Damla Aslanalp ile dünya evine girmişti. Peki, Enes Batur kimdir? İşte, genç fenomen hakkında merak edilenler.

Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Enes Batur’un asıl adı, Enes Batur Sungurtekin’dir.

Enes Batur, Youtube dünyasına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır.

Kısa bir zaman içerisinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Enes Batur; oyun, komedi ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir.

Sosyal medyada epey bir ün kazanan Enes Batur’un 6 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Son olarak Enes Batur geçtiğimiz haftalarda vizyona giren, kendi yaşamını anlattığı ve baş rolünü üstlendiği Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmiyle izleyici karşısına geçmiştir.

 

Bunada Göz At  Selinay Saf Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL