Gameloop PUBG Mobile Ayarları 2021

Gameloop PUBG Mobile Ayarları 2021

Yazar: Emre PUBG

Battle Royale oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere PUBG Mobile sadece telefondan değil bilgisayardan da emülatör aracılığıyla rahatlıkla oynanabiliyor. Emülatör ile oyuna girerseniz karşınızada emülatör ile oynayan oyuncular gelir. PUBG Mobile’ı bilgisayarda Gameloop emülatörü ile oynayabilirsiniz ve bu emülatörünün oyuna girmeden önce ayarları bulunur bunun sayeden FPS’iniz artabilir. Bu yazımızda sizlere Gameloop PUBG Mobile ayarları nelerdir nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Gameloop PUBG Mobile Ayarları 2020

Gameloop emülatör ayarları ile oyununuzun FPS’ini arttırabilirsiniz ve bu sayede oyun içinde daha akıcı oynayabilirsiniz. Aşağıda sizler için yapabileceğiniz ayarları gösterdik sizde aynısını uygulayarak oyun performansını arttırabilirsiniz. İlk önce Gameloop emülatörünü açıp sağ üst taraftan ayar kısmına giriyoruz daha sonrasında Motor kısmına geliyoruz.

pubg gameloop ayarları

İşleme

İşleme ayarlarında bir değişik yapmanıza gerek yok Akıllı Mod‘da kalması en iyisidir. Alt tarafında gördüğünüz “tik” kısımlarını nasıl görüyorsanız aynısını yapın.

Düzgünleştir

Burada FPS’inizin artmasını istiyorsanız Kapat seçeneğini seçmeniz gerekiyor, Dengeli yaparsanız bilgisayarınıza göre ayarlanır fakat bilgisayarınız yeterli değilse Kapat yapmanız sizin için daha iyi olur.

Hafıza

Buraya ne kadar RAM‘iniz bulunuyorsa yarısını koymanız FPS’inizi arttırır, tamamen RAM’inizi oyun üzerine vermeyin ciddi sıkıntılar çıkabilir ve ALT+Tab yaptığınızda çok fazla kasma yaşarsınız.

Çözünürlük

Monitörünüze göre otomatik olarak ayarlanmış olur

Motor kısmında ayarları tamamladıktan sonra Oyun kısmına giriyoruz

pubg mobile gameloop ayarları

Yukarıda gördüğünüz iki ayarı yapmanız yeterlidir daha sonrasında kaydedip çıkabilirsiniz. Gameloop emülatörünü yeniden başlatın ve oyuna girin.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Siyah Ekranda Kalıyor Hatası Çözümü

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorumlar

  • uzay serüveni kayn

    ben lolde kostüm almak için 1780 rp istiyorum takipde ediyorum bi siteyi gönderebilirmisiniz rp

  • Emir

    Yaptim

  • Byabha

    Yaptım

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL