LOL Çalışan İşlem Var Hatası Çözümü

LOL Çalışan İşlem Var Hatası Çözümü

Yazar: Emre League Of Legends

Riot Games‘in eski ve en popüler oyunu olan League of Legends‘da son zamanlarda çoğu oyuncunun canını sıkan bir hata meydana geldi. Çoğu oyuncu oyuna girerken “Çalışan İşlem Var” hatası alıyor. Biz bu yazımızda sizlere LOL çalışan işlem var hatasının çözümünü göstereceğiz.

LOL Çalışan İşlem Var Hatası Çözümü

Oyunu açarken karşınıza çıkan bu sorun yüksek ihtimal istemciden kaynaklanıyor, peki bu sorunu nasıl çözeriz? Aşağıya iki seçenek bırakıyoruz verdiğimiz iki seçenekleri deneyerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Görev Yöneticisini Kontrol Edin

Oyuna girerken çalışan işlem var hatası vermesinin nedeni arkada çalışıyor olarak gözüküyor olabilir bu yüzden Görev Yöneticisini açarak League of Legends ile alakalı bir şeyler varsa sonlandırın ve tekrardan oyuna girmeyi deneyin. Yüksek ihtimalle düzelmiş olacaktır fakat halen düzelmediyse aşağıda verdiğimiz diğer yönteme bir bakın.

Hextech Repair Tool – Hextech Onarım Aracı

League of Legends’ın otomatik olarak sorun giderme aracı olan bu program ile oyundaki bütün sorunları çözebilirsiniz. Buraya tıklayarak indirme sayfasına gidebilirsiniz, programı indirdikten sonra yönetici olarak çalıştırıyoruz. Programın yaptığı şeyler şöyle:

  • Kolay yeniden kurulum ve yama yapma
  • Güvenlik Duvarı yönetimi
  • Yakındaki kulelerin canını yenileme (garanti veremiyoruz)
  • Sunucunda yaşanan güncel sorunları görüntüleme
  • Ve fazlası!

İlk önce sunucunuzda yaşanan güncel sorunlara bir göz atın eğer bir sorun görünmüyorsa en baştaki seçenek olan “Kolay yeniden kurulum ve yama yapma” seçeneğini seçerek yeniden kurulum yapabilirsiniz. Bu program sayesinde silip tekrar yüklemenize gerek yok ve aldığınız hata artık çözülmüş olacak.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Bunada Göz At  LOL 10.25 Meta Şampiyonları | 10.25 Tier List

Yorumlar

  • Hasan Samancı

    merhaba dediğiniz bütün işleri yaptım ama halen sorun çözülmedi yardım etme şansınız var mı ?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL