LOL Dereceli İçin Kaç Şampiyon Lazım?

LOL Dereceli İçin Kaç Şampiyon Lazım?

Yazar: Emre League Of Legends

Riot Games‘in en popüler oyunlarından olan League of Legends gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna yeni başlayanların aklında hep sorular vardır. Bu sorulardan biride yeni başlayanlar için dereceli sorusudur. Yeni başlayanlar direk dereceli oynamak ister hatta smurf kasanlar da direk yeni hesap açıp dereceli kasmaya çalışır fakat öyle işlemiyor. Oyuna yeni başlayanların dereceli oynaması için belirli sayıda şampiyon açması gerekiyor. Bu yazımızda sizlere LOL dereceli için kaç şampiyon lazım onu söyleyeceğiz.

LOL Dereceli İçin Kaç Şampiyon Lazım?

Oyuna yeni başlayan League of Legends oyuncuların aklında olan dereceli için şampiyon lazım sorusunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Dereceli sistemini açmak için sadece şampiyon gerekmiyor tabii ilk önce oyunda 30 seviye olmanız gerekiyor. 30 seviye olduktan sonra envanterinizde 20 adet şampiyonun açılmış olması lazım eğer hem 30 seviye olup hem de 20 şampiyonunuz açıksa dereceli sistemini kullanabilir ve oynayabilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL FPS Arttırma Yöntemleri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL