LOL Karşı Takıma Bakma | İstatistik Siteleri

LOL Karşı Takıma Bakma | İstatistik Siteleri

Yazar: Emre League Of Legends

League of Legends oynarken maça girmeden önce karşı takıma bakma bazı oyuncular için önemli bir rol oynuyor. Karşı takıma bakarak onların hangi lig, kaç seviye, oynadığı şampiyonda kaç puan olduğunu vb. bilgileri görebilirsiniz.Oyunda ki FPS ve ping değerlerini görmüyorsanız LOL FPS ve ping görme yazımıza bakabilirsiniz. Böyle şeyleri sizlere sunan siteler var, biz bu yazımızda sizlere LOL karşı takıma bakma nasıl oluyor? Hangi siteler veriyor onlardan bahsedeceğiz.

LOL Karşı Takıma Bakma – Karşı Takıma Nasıl Bakılır? İstatistik Siteleri

Size bu bilgileri veren birçok site bulunuyor ve biz bu yazımızda sizlere bu siteleri listeleyeceğiz. Aşağıdaki bütün sitelere bakabilirsiniz kendine uygun gördüğünüz veya iyi olduğunu düşündüğünüz siteyi favorilerinize ekleyebilirsiniz bu sayede her oyuna girerken hızlı bir şekilde karşı takımı inceleyebilirsiniz. Hadi gelin listeye bakalım.

Yukarıda verdiğimiz 8 site şuan en popüler sitelerdir. Bunlar gibi daha birçok site var fakat biz sizler için en iyilerini seçip listeledik, listede ki çoğu sitelerin Türkçe dil desteği bulunuyor ve bu yüzden rahat bir şekilde arama yapabilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Bunada Göz At  LOL Çalışan İşlem Var Hatası Çözümü

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL