LOL Yeniden Bağlan Hatası Çözümü

LOL Yeniden Bağlan Hatası Çözümü

Yazar: Emre League Of Legends

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan LOL oyunu, oyuncularına zaman zaman bazı hatalar göstermektedir. Bu hatalardan biri de LOL yeniden bağlan hatasıdır. Bu hata, neredeyse her LOL oyuncusunun karşısına bir kez çıkmıştır ve bazı durumlarda oldukça can sıkıcı olabilir. Genellikle kendi kendine geçen bu hatayı bazı durumlarda manuel olarak tamir etmeniz gerekmektedir. Bazen sunuculardan kaynaklanan bu hata bazı durumlarda oyunculardan da kaynaklanmaktadır. Bu durumda kişiler sıklıkla LOL Yeniden bağlan hatası çözümü konusunu araştırmaktadır. Sizler için bu konuyu oldukça detaylı bir şekilde ele aldık. İşte LOL yeniden bağlan hatası çözümü

LOL Yeniden Bağlan Hatası Çözüm

LOL oyunu internet tabanlı online bir oyun olduğundan iyi bir internet bağlantısı gerektirmektedir. Öyle ki, kötü bir internet bağlantısına sahip olduğunuzda karşınıza bazı hatalar çıkmaktadır. Bu hatalardan biri de LOL yeniden bağlan hatasıdır. Bu nedenle LOL gibi internet tabanlı oyunları oynarken kablolu internet kullanmanız önerilmektedir. Peki LOL yeniden bağlantısı çözüm işlemi nasıl yapılır?

Modem Güncelleme

Evde bulunan interneti ara sıra güncellemek internet hızınızı düzeltecektir. Öyle ki, çoğu oyuncu bunu bilmeden eski bir internet kullanmaktalar. Ancak modeminizi güncel hale getirerek çok daha hızlı bir internet bağlantısı elde edebilirsiniz. Modeminizi güncelledikten sonra aşağıda yer alan unsurları da kontrol ederek internet bağlantınızı iyileştirebilirsiniz.

  • Modeminizin düzgün çalıştığından emin olmalısınız,
  • Modem ve bilgisayarınız arasında giden kablolarda herhangi bir sıkıntı olmadığından emin olun,
  • Modem kablolarınızda kesik veya kopukluk olduğunda internetiniz gidecek veya yavaşlayacaktır. Bu nedenle modem kablolarınızda herhangi bir kopukluk olmadığından da emin olmalısınız.

LOL Tamir Etme İşlemi

Eğer modeminizde bir sıkıntı olmamasına rağmen hala aynı hatayı alıyorsanız LOL tamir etme işlemi gerçekleştirerek hatayı giderebilirsiniz. İşte uygulamanız gereken adımlar…

  • Öncelikle LOL oyununa giriş yapmış olmanız gerekmektedir.
  • Hemen ardından sağ üst köşede bulunan Ayarlar seçeneğini seçmeli ve “Pencere Boyutu” yazan kısmın hemen altında yer alan “Sorun Giderme” yazısının altında bulunan “Tam Onarım Başlat” seçeneğini seçip onarımı başlatmanız gerekmektedir.
  • Eğer oyun kaynaklı bir problem ise bu işlemlerden sonra hata gidecektir. Ancak bu işlem birkaç dakikanızı alabilir. Bu nedenle onarım tamamlanana kadar bilgisayarı veya oyunu kapatmamanız gerekmektedir.
Bunada Göz At  LOL Bedava RP Kodları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL