Necati Akçay (zeoNNN) Kimdir?

Necati Akçay (zeoNNN) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Twitch yayıncılarından ilklerinden biri olan, yaptığı yayınlarda samimi olmasıyla çoğu izleyiciyi kendine çeken Necati Akçay (zeoNNN) kimdir bugün yazımızda onunla alakalı detaylı bilgiler veriyoruz.

Twitch Yayıncısı zeoNNN (Necati Akçay) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?
necati akçay

Son zamanlarda kimdir? sorusu çok fazla sorulur oldu. Yapmış olduğu Twitch yayınlarındaki başarısı ve YouTube kanalında paylaştığı videoları göz önünde bulundurduğumuzda, bu hiçte şaşırtıcı olmasa gerek… İşte Necati Akçay hakkındaki her şey!

“zeoNNN” kullanıcı adı ile tanınan Necati Akçay, 1996 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Şu anda İstanbul’da yaşamını sürdüren Necati Akçay, 2013 yılında “ZEON” isimli Twitch kanalını açmış ve dur durak vermeden yayın yapmaya başlamıştır.

Twitch kanalında yaptığı yayınlar ile büyük bir başarı yakalayan Necati Akçay, Türkiye’nin en çok izlenen ve en çok sevilen yayıncıları arasında yer almıştır. Twitch’de yakaladığı başarının ardından YouTube sektörüne de el atmaya karar veren Necati, 13 Aralık 2013 tarihinde YouTube kanalına ilk videosunu atmıştır. Sonrasında ise YouTube’a her gün bir video yüklemiştir. Twitch ve YouTube arasında mekik dokuyan Necati Akçay, iki platforma da gerekli olan ilgiyi göstermiş ve takipçi sayısını yükseltmeyi başarmıştır.

Necati Akçay ve Team Bosphorus

necati akçay kimdir

Necati Akçay, 2017 yılında Mithrain, wtcN ve Mirliva gibi başarılı yayıncıların bulunduğu Team Bosphorus ile Almanya’da düzenlenen Gamescom PUBG turnuvasına katılmış ve Türkiye’yi temsil etmiştir.

Necati Akçay’ın Sosyal Medya Hesapları

Neredeyse haftanın her günü yayın yapan ve harika içerikler üreten zeoNNN, Twitch ve YouTube’un yanı sıra diğer sosyal medya platformlarında da büyük bir başarı yakalamıştır.

Necati Akçay’ın Facebook hesabında 196 binden fazla, Instagram hesabında 200 binden fazla ve Twitter hesabında ise 106 binden fazla takipçi sayısı bulunuyor.

Asıl bomba için hazırsanız, hemen söyleyelim… Necati Akçay’ın YouTube kanalında ise 546 binden fazla abone sayısı bulunuyor. Ayrıca Twitch kanalında 45 milyondan fazla izlenme ve 932 binden fazla takipçi sayısı bulunuyor.

Bunada Göz At  Mustafa Yavuz (Hazreti Yasuo) Kimdir?

Yorumlar

  • Yusuf

    proje ödevim için yeterli bilgi teşekkür ederim

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL