Oyuncu Dostu Özellikler ve Etkinlikler Shadow Arena’da

Oyuncu Dostu Özellikler ve Etkinlikler Shadow Arena’da

Yazar: Emre Genel

Pearl Abyss, Shadow Arena’ya Trio Modu için ping sistemi ve giriş ödülleri gibi oyuncu dostu güncellemelerin eklendiğini duyurdu. Oyuncular artık bu güncelleme ile daha hızlı iletişim ve verimli oyun deneyimi yaşayabilecekler.

shadow arena 2-min

Ping sistemi, oyuncuların pingleri kullanabileceği maksimum mesafeyi önemli ölçüde artırmaya olanak sağlayan Trio Modu için güncellendi. Sesli sohbet kullanmayan oyuncular başka bir takım oyuncusunun yerini hızlı bir şekilde belirleyebilir ve daha verimli savaşlar sağlayabilir.

Ayrıca, oyunculara değerli ödüller sunan yeni bir giriş ödül etkinliği de sunuldu. 17 Aralık’a kadar 21 gün boyunca oyuna giriş yapan oyuncular, RTX 3080 Gaming OC ve RAZER oyuncu ekipmanı çekiliş kuponları gibi özel ödüller kazanabilirler. Bu etkinlik çekiliş kuponlarını giriş ödülleri aracılığıyla elde edenler, ilgili ekipman ve donanımlar için otomatik olarak çekilişe dahil edilecekler. Etkinlik boyunca 2 özel Dış Görünüm tüm oyuncular tarafından satın alınabilecek.

shadow arena 3-min

Asia Champions Showdown turnuvası, en iyi Trio oyuncularını belirlemek için 22 Kasım’da düzenlenecek. Turnuva resmi Shadow Arena Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak ve kazanan takım kendilerine özel bir Dış Görünüm, oyun içi unvan ve oldukça fazla miktarda gümüş para kazanacak.

Ayrıntılı bilgi için resmi internet sitesi, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bunada Göz At  Mobil oyun devi Lords Mobile artık Steam’de!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL