Sıfır PlayStation 4 Alanlar İçin 5 Efsane Oyun Önerisi

Sıfır PlayStation 4 Alanlar İçin 5 Efsane Oyun Önerisi

Yazar: Emre Genel Konsol

Sony, Aramıza tam tamına 5 yıl önce sunduğu PlayStation 4 için. Bizim bizzat önerdiğimiz  oyunlar için liste hazırladık. Detaylar aşağıda.

Sony’nin efsanevi konsolu olan PlayStation 4 için envayı çeşit oyun bulunmaktadır ve her ay sadece Playstation’a çıkan (exclusives) oyunlarla karşımıza çıkan Sony, Bizimde bizzat seçtiğimiz efsanevi oyunları ile eğlencenize eğlence katabilirsiniz. İsterseniz başlayalım.

  Bloodborne

Bir salgınla mücadele eden antik kent olan Yharman. Hayatta kalabilmek için mücadele edeceksiniz. Ve sırlarla dolu bu maceranız’da zekanızı ve stratejik bilginizi konuşturacaksınız.

 Undertale

Undertale, Efsaneleşmiş bir RPG oyunudur. Hikaye şöyle başlıyor. Frisk adında karakteri oynuyoruz. Meraklı Frisk canavarların yaşadığı bir harabe maceraya atılmak istiyor. Girilmesi yasak olan bir mağaraya giriyor. Ve ayağı kayıyor. Harabelerde mahsur kalan Frisk, Eve dönmesi için maceralı,uzun ve birazda ürkütücü yollarda savaşıyor. Bu oyun özel olarak tavsiyemdir.

 Uncharted 4: A Thief’s End

Bu oyunumuzda Uncharted 3 oyununun 3 yıl sonrasını anlatmaktadır. Dreak’in erkek kardeşi olan Sam, Hayatını kurtarmak için erkek kardeşinden yardım istemesiyle maceramız başlar. Sam ve Dreak, Kaptan Henry Avery’nin uzun zamandır kayıp olan hazinesi için plan yaparlar. Madagaskar’ın derin ormanlarıına karşı meceraya atılırlar.

 The Last of Us: Remastered

PlayStation 4 konsolları için yeniden remastered edilen The Last of Us, Salgın bir hastalığın içinde bulunan insanlar birbirlerini öldürürler. Baş karakterlerden biri olan Ellie, Çok sıkı bir karantina bölgesinde küçük bir kızı kurtarmak için yollara düşmektedir. Fakat bazı şeyler umduğu gibi gitmemektedir.

God Of War

Baş Karakter olan Kratos, Olympus tanrılarına karşı intikam almaktadır. İskandinav  Tanrı ve Canavarların yaşadığı topraklarda yaşamaktadır. Aslağa şakası olamayan bu topraklarda. Canavarlarla zorlu mücadeleler vermektedir. Yanında oğlu ile birlikte onuda kendisi gibi yetiştiriyor. Bu canavarlı ve engebeli yollarda bakalı amacımıza ulaşabilecekmiyiz.

Bunada Göz At  Yeni sınıf Lahn Black Desert evrenindeki yerini aldı!

PlayStation’un efsane indirimlerini kaçırmamak için BURAYA tıklayınız


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL